Astrolog Su Karakuş'tan Burçların Haftalık Tarot Yorumları

Astroloji, Reiki, Altın Üçgen ve Tarot eğitimleri de veren Astrolog Su Karakuş, öngörülerinin doğruluğu ile de son yıllarda bir hayli dikkat çekiyor. İşte Su Karakuş'tan 9 Aralık haftasına ait tarot kartı burç yorumları.

 

KOÇ

 

KUPA 4- KUPA PRENSİ-PARA PRENSİ

 

Hafta sonunda her şeye karşı genel bir isteksizlik hali benliğinizi saracak. Affetmemekten yanasınız ancak hafta ortasında barışı bulacaksınız. İç huzurunuzu yeniden kazanmak için affetmeli ve affedilmelisiniz. Para konusunda sezgilerinizi öne çıkartmanız gerekiyor. Kartlar sağduyulu davranışlarınızı onaylıyor. Görev değişikliği veya sektörel değişiklikler için henüz erken. Bu tür planlarınızı erteleyecek veya gerçekleştirmek üzere bir son tarih belirleyeceksiniz.

 

BOĞA

 

PARA 6- AY- GÜÇ

 

Yardımlaşma ve arkadaşlık duygusal yaşamınızda öne çıkan kavramlar. Bu hafta aşka değil erdemlere öncelik tanıyacaksınız. Partnerinizin dostça yaklaşımlarını içgüdüsel birlikteliğe tercih edeceksiniz. Hafta ortasında korkunun karanlık yolundan geçecek ve hiçbir şey olmadan aydınlığa çıkacaksınız. Korkularınızın üstüne gitmelisiniz. Böylece ne kadar yersiz olduğunu keşfedeceksiniz. Parasız kalma endişeniz size güç ve özgüven kazandıracak.

 

İKİZLER

 

KUPA 4- MAHKEME- AZİZ

 

Mutluluk içinde kutlamalar yapacaksınız. Ayaklarınız adeta yerden kesilmiş bile. Hafta sonunda nişan hafta ortasında nikah yapabilirsiniz. Hızınıza kimse yetişemez. Ödemelerinizi bitirip tamamen rahatlayacaksınız. Kurtuluşunuz özgürlük kazandıracak. Hafta sonu yaklaşırken iyi bir danışmanla görüşmelisiniz. Yöneticilerinizin önerilerini dikkate alın. Hafta boyunca ne işe yarayacağını bilemediğiniz cümleler duyacaksınız. Hafta sonunda o cümleler anlam kazanacak.

 

YENGEÇ

 

PARA KRALI- KADER ÇARKI- KILIÇ ASI

 

Güven ve sağlamlık duygusu bu haftada önceliğiniz. Partnerinizin size her anlamda güven vermesi, hayatı huzurlu bir alan olarak algılamak düşlerinizin en güzel kısmının gerçekleşmesi anlamına geliyor. Hafta ortasında büyük şansı bulacaksınız ve yaşamda bir kez karşınıza çıkabilecek bir fırsatla karşılaşacaksınız. Bu fırsatı değerlendirin. Hafta sonu yaklaşırken partnerinizle özel yaşamınıza dair önemli bir konuşma yapabilirsiniz. Aranızdaki soprunlar ve uyum cümlelere dökülmeli.

 

ASLAN

 

DEĞNEK 4- DEĞNEK 10- DEĞNEK 8

 

Heveslerinizin, isteklerinizin ve hırslarınızın peşinden gitmeniz gereken bir haftaya başlıyorsunuz. Partnerinize karşı aşk değil, hırs ve tutku hissedecek, duyguların sizi yönlendirmesine izin vereceksiniz. Hafta sonunda kıskançlık aranızdaki ilişkinin soğumasına, yalnız hissetmenize ve kendinizi gereksiz bir stresin ortasına itmenize sebep olacak. Hafta ortasında tepkileriniz en çok kendinizi rahatsız edecek. Hafta bitene dek partnerinizden haber alamazsanız üzülmeyin. Sonunda beklediğiniz haber size ulaşacak. Hafta boyunca hissettiklerinizi bir anda unutacaksınız. Mutlu sona yaklaşıyorsunuz.

 

BAŞAK

 

KILIÇ 8- KILIÇ 3- KILIÇ ŞÖVALYESİ

 

Kendinizi yalnız, çaresiz ve eli kolu bağlı hissedeceğiniz bir hafta sonuna hazırlanmalısınız. Kesin kararlar almak veya küçük bir operasyon kurtarıcı olacak. Ancak hafta ortasına ulaşmadan duyacağınız şok eden cümleler kalbinizi acıtabilir. Hafta sonu yaklaşırken tartışmaların ve gerilimin ortasında kalacaksınız. Öfkenizi kusarken dikkatli olun. Yöneticilerinizle aranızdaki gerilim tırmanıyor. Finansal konularda kararlı davranmayı öğrenmelisiniz.

 

TERAZİ

 

PARA 10- KUPA 5- KUPA 6

 

Duygusal bir hafta geçirecek ve gereğinden fazla gerçekçi olmaya çalışacaksınız. Hafta sonunu ailenizle birlikte geçirmelisiniz. Onların yardım ve desteğini alacaksınız. Maddi konularda eksiklerinizle ilgilenecekler. Hafta ortası yaklaşırken bir ayrılık telaşı saracak. Üzüntü ve duygusallık giden bir aracın ardından bakakalma duygusu yaratacak. Özlem hafta sonu geldiğinde yakanıza yapışacak, dertli, efkarlı bir duygu olacak. Bir süre ayrılığa katlanmanız gerekiyor.

 

AKREP

 

DEĞNEK 3- PARA 4- ASILAN ADAM

 

Önce gemileri gönderdiniz, emek verdiniz, yatırım yaptınız, şimdi geri dönüşü ve yatırımın karşılığını bekliyorsunuz. Öyle sağlam bir zemin hazırlamışsınız ki aşkta yanılmanız şu sıralar söz konusu bile olamaz. Ancak takıntılı ruh haliniz hafta ortasında hem sizi hem başkalarını sıkacak. Bu arada finansal kontrolü sağlamalısınız. Hafta sonu yaklaşırken harcamalarınızı kısıtlamalısınız. Bu tür bir fedakarlık hoşunuza gitmese bile gerekli. Terfinizi bekliyorsanız bir süre gecikme ertelemelerle oyalanacağınızı bilmelisiniz. Buhranlı bir hastalıkla baş etmeye çalışmanız gerekecek.

 

YAY

 

ERMİŞ- KULE- KUPA 10

 

Yalnızlık süresince içinize dönüp, detaylı bir şekilde nasıl bir ilişki istediğinizi düşünmelisiniz. Kişiyi, genel özelliklerini, tanımlamalısınız. Belli biri hayatınızdaysa ve buna rağmen ilişkinizi tek başınıza yaşamak zorundaysanız biraz daha sabredin. Hafta ortasında her şey şok edici bir şekilde değişecek. Şimdiye kadar size güvensizlik veren olaylar güven vermeye başlayacak. Hafta sonu yaklaşırken mutluluğunuz sonsuz olacak. Partnerinize yenide kavuşmanızı kutlayacaksınız.

 

OĞLAK

 

KUPA ASI- AŞIKLAR- PARA 7

 

Yeni bir aşka başlamak, sevmek, sevilmek, güvenmek ve güven vermek bu hafta sonunda hissedeceğiniz mükemmel duygular. Hafta ortası yaklaşırken güvendiğiniz o kişiyle yeni bir ilişkiye başlayacak veya ilişkinizde daha yakın olmaya başlayacaksınız. Duygularınız karşılıklı. Haftanın en şanslı burcusunuz. Finansal konularda aklınızı değil duygularınızı öne çıkartmanız gerekiyor. Bir yol ayrımındasınız ve seçim yapmak zorundasınız. Seçimi kalbinizle yapın. Aşk ve finans alanlarında şanslı bir hafta geçireceksiniz. Ancak görevlerinizi tamamlamanız gerekirken çeşitli ertelemeler yaşayabilirsiniz. Bir yön değişikliği söz konusu olacak.

 

KOVA

 

DEĞNEK ASI- KUPA 7- KUPA KRALİÇESİ

 

Cesurca girişimleriniz, ilişkinizi sıcaklığınızla aydınlatacak ilginç buluşlarınızla hafta sonunu çok eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. Ancak hafta ortasında  hayalleriniz gerçekleşmeden bir balon gibi sönebilir. Hafta sonunda kendinizi duygulara ve içgüdülere teslim etmelisiniz. Finansal kararlarınızda gerçekçilik düzeyinizi yükseltmeniz gerekiyor. Kim ne söylerse inanmak yerine inceleyin, araştırın, birkaç insandan fikir alın. Görevlerinizi yerine getirirken sağduyulu davranın. Orijinal olanı bulmak için aklınızı değil duygularınızı kullanın.

 

BALIK

 

DEĞNEK ŞÖVALYESİ- YILDIZ- BÜYÜCÜ

 

Aceleci ve hırslı bir tavırla hafta sonunu geçirebilirsiniz. İlginç biri yaşamınıza bir anda girecek ve istediğiniz ilgiyi, yakınlığı size gösterecek. Çok önemli bir dileğiniz gerçekleşmek üzere. Hafta ortası gelmeden dileğiniz gerçekleşmiş olacak. Hafta sonu yaklaşırken partner adayınız gittikçe etkileyici olacak. Ondan başka bir şeyi düşünemeyeceksiniz. Hafta ortasında finansal konularda başarı grafiğiniz zirveye doğru yükselecek. Hafta sonunda yeni ve heyecan veren bir göreve talip olabilirsiniz.

 

www.sukarakus.com

Okuyucu Yorumları
Bu Konu Hakkında Siz Ne Düşünüyorsunuz?
Yazı hakkındaki yorumunuz, editörlerimizin incelerinde uygun bulunması durumunda yayına alınacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

hepimizaileyiz.com ailesi
Konuyla ilgili yorum yapabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir.