Uzman Astrolog Hakan Kırkoğlu'ndan Haftalık Yorum

Astrolog Hakan Kırkoğlu'ndan 17 Aralık haftasına yönelik burç yorumları.  

 

 

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


Bu hafta Venüs’ün de Yay burcuna ilerlemesi ile birlikte, hayata daha sıcak baktığınız, yeni deneyimlere açık durabileceğiniz günlerdesiniz. Aşkta, arkadaşlıklarda daha mutlu olabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde başkalarından öğrenebileceğiniz çok şey var. Yolculuklar, eğitimler, yeni insanlar hayatınıza girebilir. İş hayatındaki mücadele de devam etmekle birlikte, önümüzdeki günlerde kariyer konularında daha önemli kararlar almaya yatkınsınız. Mesleki konularda daha dikkat çekici olabilir, düşüncelerinizi yayma imkanı bulabilirsiniz.


Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)


Bu dönemde ortaklaşa imkanları değerlendirmek açısından olumlu koşullar elde edebilirsiniz. Yatırımlar, miras ya da borç alacak konuları yeni fırsatlar getirebilir. Ancak duygusal alanda, ilişkilerinizde daha esnek olmaya bakın. Bu alanda bazı küçük krizler, huzursuzluklar söz konusu olabilir. Kaynaklarınızı daha iyi kullanmalısınız. Mars’ın konumu bu dönemde hala aşkta ve yaratıcı alanda heyecanlı olduğunuzu anlatıyor. Böyle bir dönemde, elinizdekileri daha iyi değerlendirmeye bakmalı, harcamalarınızı daha iyi yönetmelisiniz.


İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)


Güneş’in hala karşıt burcunuzda olduğu bu dönemde son altı ayın muhasebesini yapıyorsunuz. Pek çok konuda yeni tutumlar, yeni bakış açıları söz konusu. Bundan 6 ay önce başlayan gelişmeleri şimdi daha iyi değerlendirebilirsiniz. Yay burcundaki gezegenler bu dönemde ilişkilerin, anlaşmaların, başkalarının hayatınızın üzerinde çok daha etkin olabileceğini göstermekte. Yeni ve size heyecan verici beraberlikler de olabilir. Aşkta ve arkadaşlıklarda daha hareketli ve iyimser olabilirsiniz. Değişik önerilerle karşılaşabilirsiniz.

 

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)


Bugünlerde Yay burcundaki gezegenler özellikle işle ilgili konulara, detay ve çalışma gerektiren uğraşlara işaret ediyor. Günlük düzeninizi gözden geçirdiğiniz, zaman alan işlere giriştiğiniz bir dönemdesiniz. Bu nedenle, stres seviyeniz yükselirken, iyi organize olmak büyük bir önem taşıyor. Yabancılarla ilgili konular, eğitsel uğraşlar, yolculuklar çok daha fazla zamanınızı alabiliyor. Ayrıca bu dönemde ortaklaşa konulardan doğan kimi stresleri ve ortaklıklarınızı bilinçli bir şekilde, soğukkanlı davranarak çözmeye gayret etmelisiniz.

 

Aslan Ateş + Sabit  (23 Temmuz – 23 Ağustos)


Yay burcundaki gezegenler hayatınıza daha fazla esneklik, yaratıcılık ve keyif getirmekte. Bu dönemde kendinizi, fikirlerinizi güçlü bir şekilde ortaya koyma imkanı bulabilirsiniz. Sizi enerjik kılan, iyimserliğinizi arttıran koşullar var. Aşkta, hayatın zevkleri yönünde çok daha rahat ve pozitif olabilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgili konular, çocuklarla ilgili uğraşlar da gündeme gelebiliyor. İçinde bulunduğunuz dönemi iyi kullanmalı, gevşemeye bakmalı ve kendinizi merkeze alarak enerjinizi şarj etmelisiniz. Oldukça aktif ve girişimci olabileceğiniz günlerdesiniz.

 

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)


Bugünlerde Yay burcundaki gezegenler hayatınıza hareket, dinamizm ve yenilenme getirmekte. Dikkatinizin bir bölümünü eve, ailevi konulara ya da yerleşime ait uğraşlara verirken, bir yandan da kendi içinize dönerek, gerçekten neler istediğinizi anlamaya, keşfetmeye başlayabilirsiniz. Evde hareketlilik de yaşanabilir. Mars’ın olumlu açısı altında yaratıcı alanda yeni riskler almaya daha açıksınız. Kişisel gücünüzü ortaya koymak konusunda kararlısınız. Aşkta da benzer şekilde daha maceracı ve girişken hareket edebiliyorsunuz.

 

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)


Yay burcundaki gezegenler bugünlerde pek çok değişiklik, çevresel hareketlilik ve yakın çevrenize canlanma getirmekte. Yeni şeyler öğrenmek, daha fazla kişiyle temas etmek son derece geliştirici olabilir. Bu arada kısa ya da uzun yolculuklar, ziyaretler, konuşmalar daha sık gündeme gelebilir. Yapabileceğiniz yeni anlaşmalar sayesinde kazançlı ortaklıklar kurabilirsiniz. Bu dönemde ortaklıkları iyi yönetmek gerekiyor. Ayrıca son zamanlarda enerjinizin büyük bir bölümünü eve ve ailevi konulardaki uğraşlara ayırmış olabilirsiniz.


Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)


Bugünlerde Yay burcundaki gezegenler para durumunuza ve kazançlarına daha fazla odaklandığınızı anlatmakta. Yeni kazanç yolları söz konusu. Kişisel yeteneklerinizi ve birikimlerinizi verimli yatırımlara yöneltebilirsiniz. Aradığınız maddi desteği bulma konusunda şimdi daha şanslısınız. Ayrıca yabancılarla ilgili, ya da uluslar arası konular güzel imkanlar da getirebilir. Bu dönemde kişisel sorumluluklarınızın çok daha farkındasınız ve sözlerinizle kendinizi daha etkin ve güçlü şekilde ortaya koyabileceksiniz. Daha kararlısınız.

 

Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)


Bu hafta Venüs’ün de burcunuza girmesi ile birlikte, hayata daha keyifli bakabilirsiniz. Yaklaşık bir aydır daha hareketli ve girişimci bir mizaç içerisindesiniz. Güneş’in burcunuzda kaldığı bu haftayı iyi değerlendirmeye bakmalısınız. Bu dönemde girişimler, yeni başlangıçlar devam etmekte. Aynı zamanda aşkta ve arkadaşlıklarda, sosyal alanda sizi çok daha mutlu edebilecek deneyimler söz konusu. Yine bu dönemde hedefleriniz yönünde kararlılık gösterebilir ve işe, paraya ait konularda mücadeleci bir tutum içerisinde olabilirsiniz.

 

Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)


Bugünlerde biraz daha dikkatli ve önlemci olmak gerekiyor. Yay burcundaki gezegenler önemli bir girişim içinde olmaktansa, beklemenin ve olayların nasıl gelişeceğini görmenin daha doğru olabileceğini söylemekte. Elde olmayan nedenler, gizli koşullar ya da belirsiz yaratan durumlar içerisinde olabilirsiniz. Gerek işte, gerekse ilişkilerinizde ve aşk hayatınızda daha akılcı ve sabırlı olmak gerek. Burcunuzdaki Mars sizi daha girişken ve mücadeleci kılmakla birlikte, bu dönemde soğukkanlı olabilmek, işleri aceleye getirmemek çok önemli.

 

Saka Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)


Bugünlerde Yay burcundaki gezegenler sizi daha umutlu, daha pozitif ve gelecek yönünde iyimser kılıyor. Sosyal alanda, arkadaşlıklarda daha girişken ve yapıcı olabilirsiniz. Benzer şekilde aşkta ve kişisel beraberliklerinizde tazelenen enerjiler var. Gruplar, sosyal çalışmalar hayatınıza yenilenme getiriyor. Ancak iş hayatındaki sorumlulukların da farkındasınız. Son zamanlarda bu alanda daha ciddi ve önlemci olmaya başladınız. İş hayatında yeteri kadar iyi göremediğiniz konularda acele ile hareket etmemelisiniz. Gizli düşmanlıklar bile olabilir.

 

Balık Su + Değişken  (20 Şubat – 20 Mart)


Bu dönemde Yay burcundaki gezegenler mesleki konulara, işe ait uğraşlara büyük bir hareketlilik ve başarılı olma yönünde yüksek motivasyonlar getirmekte. Hedefleriniz yönünde daha hızlı ilerleyebileceğiniz günlerdesiniz. Evliliğe, ortaklıklara, anlaşmalara yönelik gelişmeler size daha büyük bir mutluluk getirebilir. Bu arada iş hayatında yabancılarla ilgili uğraşlar ya da eğitsel imkanlar yeni başlangıçlara işaret edebilir. Bugünlerde sizden farklı düşünen kişilerle ilişkilerinizde daha esnek ve akılcı olmaya gayret etmelisiniz.

 

Milliyet

 
 
loading...
loading...