DEKORASYON İPUÇLARI

Anneler Günü'ne Özel Parti Dekorasyonu Fikirleri

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 06.05.2012

Anneler Gününe Özel Parti Dekorasyonu Fikirleri

Anneler Günü, annenize olan sevginizi en yaratıcı şekilde göstermek için büyük bir fırsattır. Eğer annenizin bu gününde ona özel mükemmel bir kutlama yapmayı planlıyorsanız şimdiden parti alanınız için yaratıcı ve şık bir dekorasyon planı yapmanız gerekiyor. Anneler günü partiniz için öncelikle eğlenceyi düzenleceğiniz ortamda canlı bir ruh yaratmalısınız. Anneler Günü’ne özel yapacağınız süslemeler, duygularınızı rahatça anlatabileceğiniz sevgi dolu ve görkemli bir aura oluşturabilmelidir. Yapacağınız dekorasyonun sevgili annenizin zevkine uygun olmasına özen göstermelisiniz. Bu, basit ama en etkili bir ipucudur.

İşte size yardımcı olacağınızı düşündüğümüz Anneler Günü’ne özel dekorasyon fikirleri.

•Evinizi önce güzelce temizleyin. Unutmayın anneler temizliği ve düzeni severler.

•Dekorasyonunuz için seçeceğiniz temanın partiyle uyumlu olması gerekir. Zaten partinin kendisi evinizi nasıl süslemeniz gerektiği konusunda size ipuçları verir.

Anneler Gününe Özel Parti Dekorasyonu Fikirleri parti 1

•Oturma odanızdaki yastıkların kılıflarını rengarenk ve canlı temalardaki kılıflarla değiştirin.

•Baharın ve yazın modası çiçek desenli bir masa örtüsünü parti masanızın üzerine serin.

Anneler Gününe Özel Parti Dekorasyonu Fikirleri

•O güne özel, annenizin en sevdiği çiçeklerden satın alın ve çiçekleri bir-iki vazoya özenle yerleştirerek ortamın en dikkat çeken köşesine yerleştirin.

•Annenizin hoşuna giden kokuları perdelerin üzerine asın. Örneğin lavanta çiçeğinin kurusunu evin her köşesine koyarak parti ortamınızı bir anda çiçek kokularıyla donatabilirsiniz.

Anneler Gününe Özel Parti Dekorasyonu Fikirleri

•Önceden hazırlamanız gereken, içinde anneler gününe özel mesajınızın, parlak renklerle yazılı olduğu afişi annenizin görebileceği bir yere asın. “Annem bu dünyanın en iyisidir” “Anneler Günün Kutlu Olsun Canım Annem” vb. mesajlarınız eminiz annenizin gözlerinin mutluluk gözyaşlarıyla dolmasını sağlayacaktır.

Anneler Gününe Özel Parti Dekorasyonu Fikirleri

•Parti odasını “Anneler Günün Kutlu Olsun” baskılı renkli balonlarla doldurabilirsiniz. Bu son derece eşsiz fikri hayata geçirmek için, o günün öncesinden harekete geçmeniz gerektiğini unutmayın.

•Üzerine annenize özel duygularınızı yazdığınız el yapımı kartları parti odasının duvarlarına hatta evin her köşesine yapıştırabilirsiniz. Rengarenk post-itler işinizi görebilir.

Anneler Gününe Özel Parti Dekorasyonu Fikirleri

•Kokulu çiçeklerle evinizin iç ve dış alanını süsleyin. Evinizin giriş kapısının etrafına özel olarakasacağınız kokulu çiçekler anneniz için çok hoş bir sürpriz olacaktır.

Anneler Gününe Özel Parti Dekorasyonu Fikirleri

•Işıklar dekorasyonunun en çekici parçasıdır. Parti kutlama havası yaratmak için o güne özel yanıp yanıp sönen rengarenk ışıklarla parti alanınızı süsleyebilirsiniz.

Anneler Gününe Özel Parti Dekorasyonu Fikirleri


•Kokulu mumları evin çeşitli köşelerine yerleştirebilirsiniz. Parti masanızın üzerine de son derece şık ve mis kokulu mumlar koymayı unutmayın. Eğer anneniz şamdanlardan hoşlanıyorsa kokulu mumlarınızı şamdanlar eşliğinde masanızın üzerine yerleştirebilirsiniz.

Anneler Gününe Özel Parti Dekorasyonu Fikirleri

•Bahar çiçeklerimotifli yer minderleri ile evinizi çok daha güzelleştirebilirsiniz.

Konular :