HAKKIMIZDA

Hepimizaileyiz.com Türkiye’nin İlk Aile ve Yaşam Platformu

Herkesin ebeveynlik, aile ve yaşama dair bilgi alabileceği bir site oluşturmak amacıyla 2009 yılında Türkiye’nin ilk aile yaşam portalı olarak yayın hayatına başladık.

Sağlıklı nesiller ve mutlu aileler için hayatın inişli çıkışlı yollarında takipçilerimize rehber olmayı misyon edindik.

Her eşin, her bireyin, her çocuğun kendini ruhsal ve bedensel mutlu, sağlıklı ve güvende hissettiği bir yaşama ihtiyacı vardır.

Bir ailenin mutluluğu ve huzurunun uzun ömürlülüğü; hayatın dik çıkışlı, bolca yuvarlanmalı dönemeçlerini en az hasarla atlatabilme gücüne bağlıdır. Hepimizaileyiz, gebe kalmadan doğuma, bebeklerden gençlere kadar her konuda bilgi, tavsiye ve desteği bir araya getirerek ebeveynlerin hayatlarını kolaylaştırır.

Bağımsız ve tarafsız olmanın verdiği rahatlıkla, kullanıcı dostu içerik üreten Hepimizaileyiz; evlilik, flört, cinsellik, hamilelik, bebek, çocuk, sağlık, yemek tarifleri, dekorasyon, güzellik, moda ve daha fazla konuya dair merak edilen birçok konuda aile yaşam rehberidir.

Siz de Hepimizaileyiz’de görmek istediğiniz konuları, konukları bize iletebilir, ekibimizin şahane bir üyesi olabilirsiniz. Eğer herhangi bir alanda uzmanlığınız varsa, eliniz kalem tutuyorsa veya amatör bir yazarsanız yazılarınızı bize gönderin. Yazılarınız editörlerimiz tarafından değerlendirmeye alınsın.

Sağlıklı nesiller, mutlu ailelerin buluşma platformu Hepimizaileyiz.com’u tüm sosyal medya hesaplarından takip edip yorum yazabilir, beğendiğiniz haberlerimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

İnsanların yaşam biçimlerine, ebeveynliklerine karşı saygılı, düşünceli ve açık fikirli olduğunuz sürece; tüm düşünceler, hikâyeler, deneyimler burada memnuniyetle karşılanır.

Aile iki kişiyle başlar…

Hepimizaileyiz, özellikle de çocukları olan ebeveynler için eşsiz bir kaynaktır. İçerikte yer alan uzman görüşleri, ailelerin çocuk yetiştirirken karşılaştıkları zorlukları aşmasına rehberlik eder.

Biz her zaman buradayız; çünkü Hepimiz Aileyiz…

Takipte kalın…