MODA

Canlı Çiçeklerle Tasarlanmış 4 Şık Gelin Saç Stili

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 03.06.2014

Canli Ciceklerle Tasarlanmis 4 Sik Gelin Sac Stili

Yaz düğünü için canlı çiçeklerle saç tasarımı şimdilerde çok trend.Zor beğenen gelin adayları için harika bir fikir! Hayallerinizdeki düğün, bir kır düğünü ise kesinlikle çiçek kullanabileceğiniz bir gelin başı yapmalısınız. Taze çiçeklerle yapılmış gelinsaç stili, sizi çok daha doğal ve göz alıcı gösterecektir.

Gelin saçı modellerinde ağırlıklı olarak lilyum ve beyaz gül kullanılır fakat artık bunun modası çok gerilerde kaldı. İşte 2014'ün canlı çiçeklerle yapılmış en trend gelin saç modelleri.

Canli Ciceklerle Tasarlanmis 4 Sik Gelin Sac Stili

1.Hem Romantik HemŞık Gelin Saç Stili: Doğal, hassas ve yumuşak görünümlü bu saç stili kır düğünü doğallığında,sade bir gelinlik ileharika olacaktır.Canlı çiçeklerintam kulak arkası ile topuzun birleştiği alanda kullanıldığı bu model, sizin daha çok dikkat çekmenizi ve daha güçlü bir gelin başına sahip olmanızı sağlar.

Canli Ciceklerle Tasarlanmis 4 Sik Gelin Sac Stili

2.Renkli Taç: Minik menekşeler, kamelyalar, karanfillerle göz alıcı bir gelin tacı. Eğer siz de canlı çiçeklerle yapılmış böyle bir taç kullanmak istersenizsaçlarınızıiri dalgalarla oldukça basit tutmaya dikkat edin.

Canli Ciceklerle Tasarlanmis 4 Sik Gelin Sac Stili

3.Örgülü Saç Stili: Plaj düğünü için ideal bir saç modeli. Minik nergisler, lale gibi çiçeklerle balık kuyruğu modeli son derece harika görünür.

Canli Ciceklerle Tasarlanmis 4 Sik Gelin Sac Stili

4.Zarif ve Şık: Oldukça klasik bu saç stili günümüzde des oldukça trend. Şık topuzu beyaz çiçekler ile süsleyip daha da gözalıcı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Saçta Taze Çiçek Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Canlı çiçek ile yapılacak gelin başı modelleri dikkat edilmesi gereken noktalardan biri uygulayacağınız çiçeğin taze ve güzel görünür olmasıdır. Bütün gün kullanacağınız düşünüldüğünde çiçek solmalarını engelleyici spreyler ile desteklenebilir ve üzerine simler atılarak parlak bir görüntüye kavuşması sağlanabilir.

Gelin başında çiçek detayı istiyorsanız günler öncesinden çiçeksiniz ile konuşmalı ve en güzel çiçeğe sahip olabilmeniz için siparişinizi vermeniz gerekir. Eğer siz taze çiçek ile uğraşacağınızı düşünüyorsanız, gerçek canlı çiçek kalitesinde satılan yapay çiçek modellerinden de yararlanabilirsiniz.Dikkatlice bakılmadığında hiç anlaşılmayan yapma çiçeklerde bir kaçış noktası olarak kullanılabilir. Çiçek kullanımı sayesinde bambaşka ve her zaman yapılmayan bir gelin saçı modeline sahip olacaksınız.

Konular :