MODA

Gece Kıyafetlerinde Stil Kılavuzu: Topshop

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 01.11.2011

Gece Kıyafetlerinde Stil Kılavuzu: Topshop

Topshop Gece Kıyafetleri

Topshop Gece Kıyafetleri

Topshop Gece Kıyafetleri

Gece kıyafetlerinde her zaman modern ve göz alıcı genç tarzıyla dikkat çeken Topshop, yeni sezonda da birbirinden şık kıyafetlerle moda severlerden tam not aldı.

Gece davetlerine hazırlanmak biraz streslidir; bir yandan şık olmak için uğraşır bir yandan da olayı abartmamak için birçok mağazanın altını üstüne getiririz. Biz sizi bu zahmetten kurtaralım istedik ve Topshop’un yeni sezon birbirinden şık kıyafetleriyle size yeni fikirler vermek istedik.

Müşterilerine ilham veren kıyafetlerle adeta stil kılavuzluğu yapan marka, gece kıyafetlerinde parlak kumaşları, son zamanların en trendi saçakları, kürkleri, cesur renkleri, derileri ve dantelleri sıklıkla kullanılmış.

Baştan çıkarıcı, şık ve dikkat çekici gençliğin simgesi kıyafetlerde seksi detaylar dikkat çekiyor.


Bu sezonun modası olan elbiselerdeki şeffaf detaylar, altın-gümüş dokunuşlar, yıldız ve hayvan baskılar öyle görünüyor ki gece kıyafetlerinin de vazgeçilmezi olmuş.

Topshop’un yeni sezon gece kıyafetlerindeki elbiselerdeki modern dokunuşlar gözlerden kaçmıyor. Foto galeride de göreceğiniz üzere bu sezon kontrast renkleri bir arada kullanmak çok moda. İyi seçilmiş renkli aksesuarlar ise kıyafetlerinizi tamamlayan unsurlar; düz, sade bir kıyafetin nasıl daha şık görüneceğini aksesuarlarınızla ortaya koyabilirsiniz.


Gece davetlerinde ve partilerde ne giysem diye düşünenler, en modastiller için foto galeriye bakmadan geçmeyin.

Fotoğraflar: Topshop izniyle

Konular :