MODA

Kadınlar İçin En İyi 5 Yaz Parfümü

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 27.05.2013

Kadınlar İçin En İyi 5 Yaz Parfümü

Stilinizin tamamlayıcısıolan parfümü seçmekkolay iş değildir. Favori yaz kokunuz konusundaeğer hala karar vermekte güçlükçekiyorsanız, kadınlar için en iyi 5 yaz parfümü seçilen bu listedeki kokuları deneyebilirsiniz.

1) Gucci Flora

Gucci Flora, turunçgillerin ve çiçek kokularının karışımından oluşan mükemmel bir yaz kokusudur. Koku, genç kullanıcılara özel tasarlanmış.

Kadınlar İçin En İyi 5 Yaz Parfümü

Firmenich tarafından tasarlanan parfüm, yaz aylarında mükemmel bir seçim olabilir Koku; EDT, deodorant ve parfümlü vücut losyonu olarak da tercih edilebilir.

2) Maison Martin Margiela Untitled

2010 yılında Daniela Andrier tarafından tasarlanan bu özel yaz parfümü, narin aromalı kokusuyla kadınlar için en ideal kokuların başında geliyor.

Kadınlar İçin En İyi 5 Yaz Parfümü

Anında ferahlatıcı özelliği olan parfüm; yasemin, misk ve sedir kokularının yanı sıra turunç, sedir, tütsü veşimşir kokularının karışımından oluşuyor.

3) Elizabeth Arden Pretty

Elizabeth Arden parfüm kadınlar için en özel yaz kokularından biridir. Çiçek moleküllerinden oluşan parfümün içeriğinde petalia en belirgin kokudur.

Kadınlar İçin En İyi 5 Yaz Parfümü

Portakal çiçeği, İtalyan mandalina ve şeftali suyu, taze petalia kokularının yanı sıra yasemin, şakayık ve pembe lily karışımından oluşuyor.

4) Nina Ricci Nina Fantasy

Bahar ve yaz ayları için ideal bir parfüm olan Nina Fantasy, romantik bir yaz stili için ideal bir seçim. Koku tamamen çiçek ve meyve kompozisyonundan oluşuyor.

Kadınlar İçin En İyi 5 Yaz Parfümü

Üst notalarda esmer şeker, mandaline, bergamot, armut, kiraz çiçeği, gül ve kediotu kokularını içeriyor.

5) Prada İnfüzyon de Tubereuse

Prada’nın sınırlı sayıda ürettiği İnfüzyon de Tubereuse, sıcak havalar için ideal bir koku. Parfüm ağırlıklı olarak meyve ve kaliteli çiçek kokularından oluşuyor.

Kadınlar İçin En İyi 5 Yaz Parfümü

Daniela Andrier tarafından tasarlanan parfüm, petit tahıl yağı ve sümbülteber karışımıyla büyüleyici bir karışıma sahip.

Konular :