MUTFAK VE BANYO

5 Renkli Duş Kabini Fikri

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 20.05.2013 - Güncelleme : 15.07.2022
5 Renkli Duş Kabini Fikri

Banyonuza çeki düzen vermek için şu aralar harıl harıl araştırma içindeyseniz işte size capcanlı fikirler. Vereceğimiz fikirlerle siz de farklı desen ve renklerle sıradışı güzellikle dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Renkli duş kabini fikirlerini keşfetmek için okumaya devam edin…

1) Herringbone Çini Deseni:

Bu çok renkli balıksırtı desenliçiniler çok yaratıcı ve dekoratif. Tasarımda dilediğiniz rengi bir arada kullanmayı deneyebilirsiniz. Yalnızca kayısıtonlarını veya deniz yeşili rengini bir arada kullanmak gibi. İki renkle veya tek renkle yapacağınız balıksırtı desenli çiniler de en az bu örnekteki gibi fantastik görünecektir.

5 Renkli Duş Kabini Fikri

2) Renk Değiştiren Fayanslar:

Eğerduş alırken konuklarınızı şaşırtmak istiyorsanız, o zaman işte size harika bir fikir. Bu fayansların sıcak su ile temas ettiği andarengi değişiyor ve gördüğünüz gibi gerçekten çok çarpıcı bir görüntü ortaya çıkıyor. Fayanslarda mavi / yeşil gölgeler oluşuyor.

5 Renkli Duş Kabini Fikri

3) Benzer Renk Tonlarıyla Capcanlı Şeritler:

Modası hiç geçmeyen bir stil daha. Uygulaması ise gerçekten çok kolay.Kalınşeritler banyonun daha büyük görünmesini sağlar. Bu stil, banyosu küçük olanlar için harika bir fikir. Fotoğraftaki renk tonlarıyla banyonuzu dekore edebileceğiniz gibi, iki veya üç zıt rengi bir arada kullanarak da banyonuzdafarklı dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

5 Renkli Duş Kabini Fikri

4) Renkli Cam:

Bir renkli camla da duş kabininizi değiştirmek zorunda kalmadan banyonuza fantastik bir canlılık katabilirsiniz. İşte mükemmel bir uyum. Bu güzel renkler banyonuza enerji ve parlaklık eklerken, aynı zamanda da zerafetlik katar.

5 Renkli Duş Kabini Fikri

5) Mermaid Fayanslar:

Ve

son olarak, işte sıradışı parlak bir fikir daha. Bu karolar denizkızı görünüme sahip ve oldukça sıradışı yaratıcılıkta tasarlanmış. Denizkızı çiniler, duştan sıçrayan sularla daha da parlak ve çarpıcı görünüyor.

5 Renkli Duş Kabini Fikri

Konular :