GÜNCEL

Abdürrahim Albayrak Birbirinden Önemli Açıklamalar Yaptı

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 21.12.2012

Abdürrahim Albayrak Birbirinden Önemli Açıklamalar Yaptı

Hamit transferinde bilinmeyen gerçek! Galatasaray'ın sevilen yöneticisi Abdürrahim Albayrak, sarı-kırmızılı takım hakkında birbirinden önemli açıklamalar yaptı.

Galatasaray'ın sevilen yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Schalke 04 eşleşmesini Radyospor'da değerlendirdi. Albayrak, Schalke ile eşleştikleri için mutlu olduklarını söylerken, Schalke başkanının Hamit'in Galatasaray'a gelmesinde yardımcı olduğunu açıkladı.

"SCHALKE BAŞKANI HAMİT TRANSFERİNDE BİZE YARDIMCI OLDU"

Abdürrahim Albayrak, Schalke eşleşmesini değerlendirirken ilginç detaylar verdi:

"Öncelikle kura gönlümüze göre oldu. Schalke'yi istiyorduk. Onlar geldi. Başkanı da dostumuz. Yazın, Büyükçekmecede yemek yedik. Çok mütevazı, çok iyi bir insan. Hamit Altıntop transferinde bize yardımcı oldu. 4-5 saat konuştuk. Hamit'i aradı, amcasını aradı tek tek konuştu. Büyük yardımı oldu. Kendisi, Hamit'in başkanlığını yapmıştı. İyi dostlukları var. Hamit de kalkar şimdi onlara 2 gol atarsa, adam vay başıma gelene bak der. Hamit de bana soruyor, 'Abi Schalke başkanını nerden buldun diye?' Ben de birini kafaya taktığım zaman sağdan soldan atak yapar onu bulurum dedim' şeklinde konuştu.

"FATİH HOCA SABAHA KADAR SCHALKE'Yİ İZLEDİ"

Kura çekimi esnasında inanılmaz bir ortam olduğunu dile getiren Abdürrahim Albayrak; "İnanılmaz bir ortam vardı. Her şey çok güzeldi. Çok mutlu olduk. Çalışmalard a başladı. Fatih hocam sabaha kadar Schalke'nin maçlarını izledi. Uyku muyku yok hocada. Burada yatıyor' dedi.

"O STADIN YABANCISI DEĞİLİZ"

Almanya'daki taraftarlara çağrı yapan Abdürrahim Albayrak; "O stadın yabancısı değiliz. Muhteşem bir stat. İnşallah taraftarlarımız bizi yalnız bırakmayacak. İyi bir maç olacak, güzel maç olacak. Futbolcularımızla gurur duyuyoruz. Bizi iyi yerlere getirdiler' diyerek sözlerini tamamladı.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR