GÜNCEL

Acun'dan Ahmet Hakan'a sert cevap: 'Fitneci'

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 19.08.2016

Acun Ahmet Hakana Ne Dedi

Acun'dan Ahmet Hakan'a sert cevap: 'Fitneci'

Medyada yeni bir kavga başladı. Ahmet Hakan Acun'un programları için FETÖ soruşturması istedi. Acun "fitneci" diye cevap verdi.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan bugünkü köşe yazısında Acun için, "Yarışmalarına katılan yarışmacılardan biri daha FETÖ’cülükten içeri düşmüş. FETÖ yüzünden kurumlar kapatılırken, sınavlar yenilenirken, kayyumlar atanırken... FETÖ’cü kaynayan Acun’un yarışmalarına neden el atan yok?" diye yazdı.

"EN KÜÇÜK BİR YARDIMDA BULUNMADIM"

Bunun üzerine cevap veren Acun, söz konusu terör örgütünün faaliyetlerine en küçük bir yardımda bulunmadığını söyledi.

Gülen'in adını anmaya Acun, "geçmişte de bu terör örgütüyle mücadelede eden devlet büyüklerimize verdiğimiz destek kamuoyunun malumu" diye yazdı:

"İşin komik tarafı söz konusu fitneci düne kadar Fetö iftiralarının peşinden giderek, yazılarıyla bu karanlık örgütün her türlü iftirasını sahiplenirdi. Şimdi de, darbe girişimiyle uykusundan uyanarak, kirli geçmişini unutturmak için "en iyi savunma hücumdur"u oynuyor"

Acunun Ahmet Hakana yanıtı

Acunun Ahmet Hakana yanıtı

Ahmet Hakan'dan Acun'a Cevap: Bu ne telaş Acun Efendi

Bugünkü yazısında Acun Ilıcalı'nın kendisi hakkındaki "fitneci" sözüne yanıt veren Hürriyet yazarı AHmet Hakan, "Suçluların telaşı falan mı söz konusu Acun Efendi?" şeklinde bir soru yöneltti.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan dünkü yazısında "FETÖ'cü kaynayan Acun'un yarışmalarına neden el atan yok?" diye sormuştu. Acun Ilıcal sosyal medya hesabından Ahmet Hakan'a yanıt vererek 'fitneci' demişti.

"BU NE TELAŞ ACUN EFENDİ"

Ve söz sırası Ahmet Hakan'da... Bugünkü yazısında Acun Ilıcalı'nın kendisi hakkında söylediklerine yanıt veren Hakan, "Bu ne telaş Acun efendi?" şeklinde bir soru yöneltti.

İşte Ahmet Hakan'ın yazısındaki ilgili kısım;

Yaptığın yarışma programında Cemaat oylarıyla birinci seçilen adamın durumu ortada: FETÖ'den tutuklu. Bu arada başka bir yarışmacın daha FETÖ'den içeri tıkılmasın mı!

Bir şey demedik, sadece "Ne iş" dedik, sadece "Bir bakılsın" dedik.

Vay efendim sen misin bunu diyen?

Salmışsın bütün pisliğini üzerime...

"Fitneci" demişsin, "FETÖ iftiralarının peşinden giden" demişsin, "darbe girişimiyle

uykusundan uyanan" demişsin, "aklı evvel" demişsin, "kirli geçmişe sahip" demişsin.

Bu ne orantısız çamur böyle?

Hayrola?

Suçluların telaşı falan mı söz konusu Acun Efendi?

Türkiye

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR