GÜNCEL

Alex de Souza'dan En Son Haberler

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 07.11.2012

Alex de Souzadan En Son Haberler

Fenerbahçe'nin eski kaptanı Alex de Souza'nın Coritiba ile ilk antremanına çıktı. Coritibalı antrenörler ve oyuncular ise hala bu duruma inanabilmiş değil...

Genç Oyuncular İdolleriyle Antreman Yapıyorlar

Fenerbahçe'nin eski kaptanı Alex de Souza, Coritiba ile ilk idmanına çıktı. Takımdaki bütün isimlerin ve özellikle genç oyuncuların büyük ilgisini çeken Alex, ilk idmanında topla çalışma yaptı.

Coritiba'nın asistan koçu Marquinhos Santos, Alex'in bu takımın bir parçası olduğunu ve oyuncuların buna zamanla alışacaklarını söyledi. Alex'in Coritiba'da çalışan teknik ekip ve futbolcular için bile idol olduğunu söyleyen Santos; "Bu bizim çok yen bir durum. Gözümüzün önünde bir süperstar var. Genç oyuncular için ise çok daha farklı bir duygu. İdolleriyle birlikte antreman yapacaklar." dedi.

"Çocukluğumdan beri Alex'in hayranıyım"

Coritiba'nın 22 yaşındaki oyuncusu Denis de Alex hakkında açıklamalar yaptı. Alex gibi bir idol olabilmek için çalıştığını belirten Denis, onun aralarında olduğunu hala inanmadığını belirterek; "Çocukluğumdan beri Alex'in hayranıyım. Ben ona bakarak ne yapmam gerektiğini görüyorum. Onunla birlikte oynamak büyük bir gurur ve ondan bir şeyler öğrenmek için hazırım."

Bir dönem Fenerbahçe'de oynayan Deivid ve Galatasaray'da oynayan Lincoln'ün de forma giydiği Coritiba, Brezilya Serie A'da bir sonraki maçını 10 Kasım Cumartesi günü Corinthians'la deplasmanda oynayacak.

SPORX DIŞ HABERLER

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR