GÜNCEL

Anne Adayları 13 Aralık'ta Anne, Bebek ve Çocuk Fuarı'nda Buluşuyor

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 05.12.2013

Anne Adayları 13 Aralıkta Anne Bebek ve Çocuk Fuarında Buluşuyor

İstanbul Doğum Akademisi, June Elleni Laine'i davet ederek anne adayları için çok özel deneyim imkanı sunacak! Uzman June Elleni Laine, İstanbul Doğum Akademisi'nde anne olmaya hazırlanan annelere bilgilerini paylaşacak.

Anneyi, Karnındaki Bebekle İletişime Geçiren Uzman İstanbul'a Geliyor

Londra Psişik Çalışmalar Akademisi Öğretim Üyesi June Elleni Laine, İBS Anne Bebek ve Çocuk Fuarı’nda anne adayları ile buluşacak. Laine, profesyonel olarak sağ beynin bebekle iletişimde nasıl aktif kullanılacağını anlatacak.

Anne Adayları 13 Aralıkta Anne Bebek ve Çocuk Fuarında Buluşuyor

Sağ Beyin Nasıl Kullanılmalı?

Anneyi, karnındaki bebekle iletişime geçiren uzman olarak da bilinen Londra Psişik Çalışmalar Akademisi Öğretim Üyesi June Elleni Laine, 13 Aralık Cuma günü 14:00-16:00 saatleri arasında İstanbul Doğum Akademisi standında anne adaylarına, sağ beynin, yani duyguların bebekle iletişimde nasıl aktif kullanılacağını anlatacak.

"Doğuma Hazırlık Bebek Orası ve Kıyafetten İbaret Olmamalı"


Hamile ve Doğum Uzman Psikologu Neşe Karabekir, doğuma hazırlığın sadece bebek odasını ve kıyafetlerini hazırlamaktan ibaret olmadığını belirterek, her bebeğin ve ebeveynin “mutlu bir doğum hikâyesine” sahip olması için kullanılabilecek yollar olduğunu söyledi.

Bütün Anne Adayları Davetli

June Elleni’nin eğitiminin de hamilelik sürecinde bebekle iletişim kurma becerisini geliştirme yollarını gösterdiğini belirten Karabekir, “Elleni bu doğal ve metafiziksel beceriyi geliştirmek için sağ beyin algısını ve metafiziksel çakra sistemini yorumlayabilmek üzere resim çizme sanatını araç olarak kullanıyor. Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda anne adayları için çok özel bir “Anne ile Bebek İletişim” seansı hazırladık. Bütün anne adaylarını standımıza bekliyoruz” dedi.

Anne Adayları 13 Aralıkta Anne Bebek ve Çocuk Fuarında Buluşuyor

June Elleni Laine Kimdir?

20 yılını iş kadını ve moda tasarımcısı olarak geçirdikten sonra son 21 yıldır metafizik ve bilim üzerinde çalışmalar yapan June Elleni Laine’nin 'Psişik olma sanatı' ve 'Geçmişi yaratma sanatı: mandala' isimli 2 kitabı bulunuyor. Elleni, özellikle yaratıcılık, problem çözme ve sağ beynin hem özel hem de iş hayatında etkin kullanımı üzerine eğitimler veriyor.

İstanbul Doğum Akademisi Nerede?

Valikonağı Cad. Sezai Selek Sok. Nevide Apt. No:22/4 Nişantaşı-İstanbul

Tel: 0212 240 59 35

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR