GÜNCEL

Dia - Amrabat Takasında Son Durum Ne?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 28.05.2012

Dia Amrabat Takasında Son Durum Ne

Kayserisporlu yönetici Hurma Fenerbahçe ile Dia - Amrabat takasının gündemde olmadığını belirtti.

Süleyman Hurma, Herhangi Bir Teklif Gelmediğini Söylüyor

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Dia - Amrabat takasının gündemde olmadığını ve Hasan Ali Kaldırım için bir teklifin gelmediğini dile getirdi.

Kayserispor'un iki yıldız oyuncusu hakkında çıkan iddialar yine yalanlandı. Transferin gözde isimleri olan Hasan Ali ile Amrabat için son sözü Genel Menajer Süleyman Hurma söyledi.

Ortada Resmi Teklif Yok!

Birçok internet sitesi ve gazetelerde Amrabat ile Hasan Ali Kaldırım ile ilgili çıkan transfer haberleri yine yalanlandı. Kayserispor'un başarılı futbolcusu Amrabat'ın Fenerbahçeli Dia ile takasının gündeme geldiğini haberleri karşısında suskunluğunu bozan Genel Menajer Süleyman Hurma, "Ne Dia, ne Amrabat ne de Hasan Ali Kaldırım için bir girişim var. Bize resmi teklif gelmedi" diye konuştu.

Satmak İstersek, Takası Düşünmeyiz

Hurma, "Transfer veya böyle bir girişim diye bir şey kesinlikle yok. Amrabat'ı kadromuzda tutacağız ve satmayacağız. Satmak istersek takas konusunu da düşünmeyiz" diye konuştu.

Süleyman Hurma, Fenerbahçe'nin Hasan Ali Kaldırım ile ilgilendiği yönündeki haberlerle ilgili olarak ise, "Bu konuda bize hiçbir resmi teklif gelmedi" ifadelerini kullandı.

(Sporx)

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR