GÜNCEL

Fatih Terim Kimin Biletini Kesti?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 03.06.2012

Fatih Terim Kimin Biletini Kesti

Geçen sezon Orduspor'da kiralık olarak forma giyen Galatasaraylı Bogdan Stancu'nun bonservisi için Karadeniz kulübü sarı kırmızılıları ikna etmek üzere.

Orduspor ile Galatasaray Yönetimi Görüşmelere Başladı

Spor Toto Süper Lig takımlarından Orduspor'un ısrarlı bir şekilde transfer etmek istediği Bogdan Stancu için Galatasaray Yönetimi'nden vize çıktı! Fatih Terim'in gönderilecek oyuncular listesinde bulunan Bogdan Stancu'yu 1 yıl daha kiralamak isteyen Orduspor ile Galatasaray Yönetimi ile görüşmelere başladı.

Albayrak: "Bonservisi ile Verelim"

Stancu'yu kiralamak için Abdürrahim Albayrak ile görüşen Nedim Türkmen, Albayrak'tan olumlu cevabı alınca Stancu ile de masaya oturdu ve Rumen oyuncuyu Ordu'da kalması için ikna etti. Stancu'dan kiralık olarak faydalanmak isteyen Orduspor, Albayrak'ın 'bonservisi ile verelim' teklifi karşısında ise kararsızlığını koruyor.

Bogdan Stancu'nun transferi için Albayrak ile el sıkışan Türkmen, Sporx'e yaptığı açıklamada; "Stancu, Orduspor'da kalmak istiyor. Bu konuda kendisi ile görüşmelerimiz oldu. Galatasaray Yönetimi ile de bu konuda temas halindeyiz. Biz Stancu'yu kiralık olarak kadromuza katmak istiyoruz. Sayın Cuper'in de takımda kalmasını istediği bir oyuncu. Önümüzdeki günlerde durumun netleşeceğini düşünüyorum" dedi.

"Galatasaray'ın Menfaatlerini DüşünerekHareketEdeceğiz"

Sarı-kırmızılı yönetimin deneyimli isimlerinden Abdürrahim Albayrak ise, "Nedim bey ile Stancu konusunda görüşmelerimiz sürüyor. Orduspor'un Stancu için ciddi bir isteği ve biz de bu isteği değerlendireceğiz. Oyuncu da menajerine Ordu'da kalmak istediğini söylemiş. Galatasaray'ın menfaatlerini düşünerek bir hamle gerçekleştireceğiz" şeklinde konuştu.

Bogdan Stancu'yu yeniden kiralamak üzere olan Orduspor, Galatasaray ile olan sözleşmesi sona eren Servet Çetin ve Aykut Erçetin'in transferleri için de tecrübeli isimlerin menajerleriyle görüşmelere başladı.

Takımın en yüksek maliyetli yabancı futbolcusu olan Albert Riera'yı da elden çıkartmanın planlarını yapan ve İspanyol futbolcunun menajerine takım bulması için haber yollayan sarı-kırmızılı yönetim, Baros, Kazım ve Pino konusunda Fatih Terim'in kararını bekliyor.

SPORX

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR