GÜNCEL

Fenerbahçelileri Heyecanlandıracak Bir Haber

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 24.07.2013

Fenerbahçelileri Heyecanlandıracak Bir Haber

F.Bahçe Başkanvekili ve Fenerium'dan sorumlu yönetici Abdullah Kiğılı, tanıtımı bugün yapılacak yeni formalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

"Yeni Transferler Formaların Satışlarını Patlatır"

F.Bahçe Başkanvekili ve Fenerium'dan sorumlu yönetici Abdullah Kiğılı, sarı-lacivertli taraftarları heyecanlandıracak bir açıklama yaptı.

Kiğılı, "Futbolcularla daha önce çekimler yapıldı. Biz de bu çekimleri lazer ışıkları eşliğinde saat 21.00'de Şükrü Saracoğlu Stadı'nda sergileyeceğiz. 30 dakikalık bir tanıtım olacak" dedi.

Fenerbahçe'nin Yeni Forması Nasıl Olacak?

Fenerium olarak hedeflerinin 500 bin forma satmak olduğunu kaydeden Kiğılı, "Geçen sezon Avrupa'daki başarımızla bu rakama yaklaştık. Kendimize de 500 bin hedefini koyduk. Ben bu rakamın aşılacağına inanıyorum. Elbette yeni transfer bekliyoruz. Bu da formaların satışını patlatır" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçeli Taraftara Sürpriz

Yeni formaların içeriğiyle ilgili ser verip sır vermeyen Kiğılı, "İşin büyüsünü bozmayalım. Yarın (bugün) sabah itibariyle herkes formasını alabilir" dedi.

Kiğılı yeni forma modellerini sır gibi saklarken, sarı-lacivertlilerin Klasik Çubuklu, Beyaz ve Taraftar Silüetli formalarıyla sahada olacağı öğrenildi.

Turkuvaz ve lacivert renklerin hakim olduğu Taraftar Silüetli forma ile kulübün, 3 Temmuz'dan bu yana sürekli yanında olan taraftara bu şekilde teşekkür etmeyi planladığı kaydedildi.

(Sabah)

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR