GÜNCEL

Fenerbahçe'nin Radamel Falcao Sürprizi

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 05.08.2016

Fenerbahçenin Radamel Falcao Sürprizi

Fenerbahçe'nin Radamel Falcao sürprizi. Ünlü futbolcunun bu teklife ne yanıt vereceği merak konusu.

"Seni Fenerbahçe'de Görmek İstiyoruz"

Fenerbahçe İdari Menajeri Hasan Çetinkaya, önceki gece maçtan sonra Kolombiyalı yıldızla görüştü ve “Seni Fenerbahçe’de görmek istiyoruz” dedi.

Fenerbahçe'den Sürpriz Transfer Görüşmesi

Fenerbahçe, önceki gün Monaco'ya 3-1 yenilerek Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalma hayallerine veda ederken, maçın hemen ardından sürpriz bir transfer görüşmesi gerçekleşti. Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet son derece üzgün bir şekilde soyunma odasından çıkarak stat dışındaki otobüse doğru giderken, idari menajer Hasan Çetinkaya'nın kafileden ayrılması dikkat çekti.

"Biz de Oynamayı Düşünür müsün?"

Soyunma odalarına yakın bir yerde bir süre tek başına bekleyen Çetinkaya, daha sonra karşıdan Radamel Falcao'nun geldiğini görünce hemen harekete geçti. Falcao ve beraberindeki iki kişinin yanına giden Çetinkaya, Kolombiyalı golcüyü tebrik ettikten sonra konuya girerek "Seni Fenerbahçe'de görmek istiyoruz. Teklif geldiği takdirde bizde oynamayı düşünür müsün?" diye sordu.

Falcao, Bu Teklife Ne Cevap Verdi?

Kısa bir şaşkınlık yaşayan Falcao "Bu soru çok ani oldu. Ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Şu an evet veya hayır diyemem" karşılığını verdi. Diyaloğun bundan sonrası gürültü nedeniyle net duyulamadı ancak konuşmanın sonunda Çetinkaya "Tamam, sen düşün. Biz zaten kulübünle de temasta olacağız" dedikten sonra Falcao ve yanındakilerle tokalaşarak otobüsün yolunu tuttu.

(Fotomaç)

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR