GÜNCEL

Fikret Orman: "Çilek Değil, Böcek Alacağız!"

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 29.07.2013

Fikret Orman Çilek Değil Böcek Alacağız

Fikret Orman "Çilek ne demek? Biz böcek alacağız. Herkes Adebayor'dan bahsediyor. Hiç istatistiklerine baktınız mı? Ben Adebayor kötü oyuncu demiyorum ama bir de gerçekler var. Yıldız yıldız diyoruz ama ilk hafta sahaya çıkıp mağlup olduğunuzda kimse yıldızı ve çileği görmez" diye konuştu.

Karar 28 Ağustos'ta Açıklanacak

CAS konusuna da değinen Orman, "CAS yetkilileri ile görüştük. Kararı 28 Ağustos'ta açıklayacaklar. Benim CAS'tan umudum var. Çünkü daha yargılama tam olarak bitmeden yargı kararını göstererek ceza vermek CAS'tan dönebilir" dedi.

ENERAMO İLE RESMİ SÖZLEŞME İMZALADIK

Daha önce Eneramo'nun durumu hakkında net bir açıklama yapmayan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman golcü oyuncu ile anlaşma yaptıklarını ifade ederek, "Bu transfer tamamlandı. Kalbi için yapılan kontroller sonrası futbol oynamasında bir sorun olmayacağı ortaya çıktı. Bunun üzerine kendisiyle sözleşme imzaladık. Beşiktaş'ta başarılı olacağına inanıyorum" diye konuştu.

YENİ STADIN TEMELİ EYLÜL SONU ATILACAK

Fikret Orman son günlerde yeni stadın 1 yıl içinde bitirilemeyeceği şeklinde haberler çıktığına değinerek, "Tamam 1 senede bitmedi diyelim. Bu işi 1 senede nasıl yaparız diye konuşacağımıza kompleksli bazı insanların açıklaması ile olumsuzluklar ortaya çıkıyor. Stadın inşaatı konusunda Eylül sonu için temel atma töreni düşünüyoruz. Stadın üstünü de kapatacağız" dedi.

RONALDİNHO İÇİN EN FAZLA 2.5 MİLYON EURO VERİRİZ

Fikret Orman Ronaldinho hakkında sürekli haberler çıktığını söyleyerek, "Sponsorun bu transferin maliyetini karşılayacağı yolunda haberler çıkıyor. Ronaldinho için kasamızdan çıkacak olan para yıllık en fazla 2.5 milyon Euro olur" dedi.

ERSAN GÜLÜM GÖNDERİLMEYECEK

Beşiktaş'ta İspanyol kulübü Malaga'nın ısrarla istediği Ersan Gülüm takımda kalacak. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Malaga'nın teklif ettiği rakamın çok az olduğunu vurgulayarak, "Kendisini göndermeyeceğiz. Ersan bizim için önemli bir oyuncu" dedi.

BİLİC'TEN 1 GÜNLÜK İZİN

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci bölümünü Avusturya'da sürdüren Beşiktaş'ta Teknik Direktör Bilic futbolcularına 1 günlük izin verdi. Hırvat hoca yoğun kamp programı ve aşırı sıcaklar nedeniyle yorgun düştüklerini belirten futbolcularla, teknik ve idari personeli serbest bırakarak jest yaptı.

TAKVİM İNTERNET SİTESİ

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR