GÜNCEL

Galatasaray'a Arda Turan Müjdesi!...

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 19.08.2013

Galatasaraya Arda Turan Müjdesi

Arda Turan'ın başka bir kulübe satışı konusunda Atletico Madrid yönetiminde ilginç olaylar yaşanıyor. İspanyol ekibi, milli futbolcunun satışında ilk ciddi adımı attı. Hatta Arda Turan'nın varisi bile bulundu.

Atletico'nun Sevilla deplasmanında oynadığı karşılaşmada maçın 59. dakikasında Arda'nın yerine oyuna giren 18 yaşındaki genç oyuncu Oliver Torres'in, milli futbolcumuzun boşluğunu dolduracak oyuncu olarak gösterildi.

Torres'in, İspanya Genç Milli Takımı'nın da 10 numarası olduğuna dikkat çeken spor otoriteleri, Arda'nın satış dedikodularının hızlandığı bu dönemde, Arjantinli hoca Diego Simeone'nin bu değişiklikle Arda'nın çıkışına onay verdiği yorumlarına yer verdi. Atletico yönetimi ile Simeone arasında Sevilla karşılaşması öncesi bir toplantı yapıldığı ve Arda için gelen tekliflerin masaya yatırılarak detaylı şekilde değerlendirildiği de gelen haberler arasında.

"Futbolcunun İstemediği Bir Kararı Vermemek Önemli"

Bu arada adının açıklanmasını istemeyen Atletico Madridli bir yönetici DHA'ya yaptığı açıklamada, Arda transferinde tüm opsiyonların değerlendirildiğini açıkladı. Arda'ya İngiltere ve Türkiye'den ciddi tekliflerin olduğunu inkar etmeyen yönetici, "Henüz transfer sezonunun kapanmasına yaklaşık iki hafta var, bekleyelim görelim, burada Arda'nın da alacağı karar çok önemli, futbolcunun istemediği bir kararı vermemiz mümkün değil" ifadelerini kullandı.

MEHMET ÇİFTÇİ

DHA

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR