GÜNCEL

G.Saray'ın Wesley Sneijder Transferinde Son Durum

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 10.01.2013

GSarayın Wesley Sneijder Transferinde Son Durum

Galatasaray'ın renklerine bağlamak için büyük çaba gösterdiği Wesley Sneijder'in durumu hakkında Inter sportif direktörü Piero Ausilio açıklamalarda bulundu.

İtalyan devi Inter'de forma giyen ve Galatasaray'ın transfer etmek için bir süredir görüşmelerini sürdürdüğü Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder'in son durumu hakkında bir açıklama daha geldi.

Inter sportif direktörü Piero Ausilio, yaptığı açıklamada transferin ne aşamada olduğuna dair bilgiler verdi. Ausilio, Sneijder'in Galatasaray'a transferinin bitmek üzere olduğunu ve yüzde 99 Galatasaray'da olduğuna dair haberler için yaptığı açıklamada,

"Yüzdeler üstüne konuşmak istemiyorum. Galatasaray ilgi duyacağımız bir teklif yaptı ama bitmiş bir şey yok. G.Saray başkanı ile de konuştuk bu üç aşamalı bir işlem. Sneijder henüz ikna olmuş değil." ifadelerini kullandı.

İtalyan gazetesi Tuttosport ise yaptığı haberde, Hollandalı Wesley Sneijder'in yüzde 99 Galatasaray'a transfer olacağını ve kısa süre sonra İstanbul'a gideceğini iddia etmişti. Sneijder'in son kararını 24 saat içerisinde vermesi bekleniyor.

Sporx dış haberler

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR