GÜNCEL

Yeni Rodius Türkiye'de Satışa Sunuldu

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 12.06.2013

Yeni Rodius Türkiyede Satışa Sunuldu

MPV sınıfında Türkiye’deki en büyük modellerden biri olan SsangYong Rodius, yeni nesliyle Türkiye’de satışa sunulurken, araçta 4 tekerlekten çekiş seçeneği de var.

Yeni Rodius'un Satış Fiyatı Ne?

Koreli SsangYong'un tasarımıyla fark yaratan modellerinden biri olan büyük MPV'si Rodius'un ikinci neslinde satış fiyatları belli oldu.

Rodius'un Özellikleri Neler?

155 HP gücündeki 2.0 lt'lik dizelle ithal edilen büyük MPV'de 6 ileri manuel ve 5 kademeli otomatik şanzıman alternatifleri sunulurken, 4 tekerlekten çekiş sadece otomatik şanzımanda mevcut. 5.13 metrelik uzunluğuyla en büyük MPV'lerden biri olan Rodius'un kabinindeki koltuk konfigürasyonu farklı ihtiyaçlara göre şekillenebiliyor.

Yeni Rodius'un Yakıt Tüketimi Ne?

Ortalama yakıt tüketimi versiyonuna göre 7.6 lt/100 km ile 8.1 lt/100 km arasında değişen Rodius'un başlangıç fiyatı 69.950 TL iken, otomatik şanzıman ve 4 tekerlekten çekişin bir arada sunulduğu en kelepir Rodius'ta fiyatlar 89.950 TL'den başlıyor.

Rodius'un baz donanımında ön ve yan havayastıkları, ABS, ESP, 16 inçlik alaşım jantlar, Bluetooth, elektrikli camlar gibi özellikler standart olarak sunulurken, üst donanım seviyesinde 17 inçlik alaşım jantlar, deri koltuklar, ısıtmalı ön koltuklar, elektrikli sürücü koltuğu ve açılabilir cam tavan yer alıyor.

Otohaber

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR