KÜLTÜREL ETKİNLİKLER

14 Şubat'ta Romantik Bir Konsere Ne Dersiniz?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 11.02.2013

14 Şubatta Romantik Bir Konsere Ne Dersiniz

Sevgililer Günü'nde romantik bir yemeğin yanı sıra, özel bir etkinlik arayan çiftler için pek çok alternatif var. 14 Şubat Sevgililer Günü'nü tadına doyum olmayan bir konser eşliğinde kutlamak için, aşkın şarkılarını dinlemek isteyen çiftlere iki muhteşem konser önerimiz var.

Bülent Ortaçgil ve Birsen Tezer Konseri

Yıllardır dilimize dolanan en güzel aşk şarkılarının sahibi olan Bülent Ortaçgil, çıkardığı yeni albümü "Sen"den parçalarla ve elbette klasikleşmiş şarkılarıyle seslenecek müziksever aşıklara.

Bu gecede Bülent Ortaçgil'e eşlik edecek olan ve son yılların parlayan ismi Birsen Tezer de kadife sesiyle en sevilen şarkılarını söyleyecek.

14 Şubatta Romantik Bir Konsere Ne Dersiniz

garajistanbul'un Sevgililer Günü'ne özel bu konserine yerinizi biletler tükenmeden ayırtın. 45 TL olan konser biletlerini garajistanbul gişesinden ve Biletix'ten alabilirsiniz.

Romantik Şarkıların Aranan İsmi Fettah Canile Unutulmayacak BirKonser

Besteci ve söz yazarı kimliği ile müzik sektörünün en çok aranan isimlerinden biri olan Fettah Can, birçok sanatçıya verdiği söz ve bestelerle müzik sektörüne uzun yıllar unutulamayacak şarkılar kazandırdı.

Romantik şarkıların başarılı temsilcisi Fettah Can, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevilen, romantik şarkılarını tüm sevgililer için seslendirecek. “Sana Affetmek Yakışır’" ve “ Boş Bardak” isimli iki digital single ile müzik listelerinde ilk sıralara yerleşen başarı sanatçının bu konserini kaçırmayın.

14 Şubatta Romantik Bir Konsere Ne Dersiniz

Romantik şarkıcı 14 Şubat, saat 21:00’de Jolly Joker'de yeni albüm şarkıları ve unutulmayan hitleri ile müzikseverlerle buluşacak.

Vakit kaybetmeden programınızı şimdiden yapın. Sevgilinize bundan daha güzel bir sürpriz olabilir mi?

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR