KÜLTÜREL ETKİNLİKLER

Animals Musical Seyircisiyle Buluşuyor!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 17.01.2017

Türkiyenin ilk müzikal prodüksiyonu Animals Musical

Animals Musical, etnik ve modern koreografileri, sürükleyici senaryosu ve rejisiyle her yaştan seyirciyi büyüleyeceğe benziyor...

ANIMALS MUSICAL UNIQ HALL’DE PERDELERİNİ AÇIYOR!

Sömestr tatilinin en büyük ve en heyecan verici prodüksiyonuna hazır olun! Türkiye’nin ilk uluslararası standartlardaki müzikal prodüksiyonu Animals Musical, 110 kişilik dev kadrosuyla 22 ve 29 Ocak’ta UNIQ Hall’de.

100 Kişilik Dev Kadro, Ocak Ayında Seyircisiyle Buluşacak!

7’den 77’ye hitap eden oyun ve gösterilerle sanatseverlerin yeni buluşma noktası olan UNIQ Hall bu kez dev ve önemli bir prodüksiyona ev sahipliği yapıyor. Gate Sahne Sanatları’nın UNIQ Hall işbirliği ile sunduğu Animals Musical’i perdelerini ilk kez UNIQ Hall sahnesinde açacak ve Türkiye’de alışılagelmiş müzikal mantığını silip atacak. 110 kişilik dev kadro, 22 ve 29 Ocak tarihlerinde seyircisiyle buluşacak.

Türkiye'nin İlk Müzikal Prodüksiyonu Animals Musical

İnsan vücuduyla entegre olan dev hayvan kuklaları, geleneksel temalar taşıyan el işçiliğiyle yapılmış benzersiz kostümleri, 4 sesli polifonik koro, uluslararası standartlardaki müziklerinin birleştiği etnik ve modern koreografiler, sürükleyici senaryosu ve rejisiyle her yaştan seyirciyi büyüleyici etkisinin içine alacak.

Bugüne kadar yalnızca Londra ve Broadway‘den çıkıp dünyaya açılmış müzikal prodüksiyonlarının; özgün ve yepyeni bir tarzda toplamda 110 kişilik bir ekip ile ilk kez Türkiye’de de yapılabileceğini hem dünyaya hem de ülkemize gösterecek.

ANIMALS MUSICAL SHOW 2 Perde

Asırlar boyu; aynı toprağın çocukları birbirleriyle savaştı… Nesiller değildi sadece yok olan, Afrika’nın nefesiydi… Ve bir gün kabile büyükleri bir araya gelip “Biz” olmaya karar verdi... Bundan böyle tüm kabilelerde ve hatta şehirlerde, 7 yaşına giren her birey, Afrika’nın ruhunu öğrenmek için oluşturulan “Ubhuntu*” köylerine gönderilecekti. Afrika sonunda rüya gibi bir yaşama kavuşmuştu…

Animals Musical Seyircisiyle Buluşuyor

Çünkü her çocuk saf doğar ve Afrika’nın sırrı çocuktur…

Madalyonun diğer yüzündeyse, barışı bozmaya kararlı kabileler vardı. Onlar için önemli olan tek şey daha fazla topraktı. Ve şimdi ki hedefleriyse; hayvanlarla iç içe yaşanılan Adilah’ın Ubhuntu köyüydü… Bir anda hayatları değişen köy halkını neler bekliyordu?

*UBHUNTU: “Ben, biz olduğumuz zaman benim”dir

YARATICI TAKIM

Yazan & Yöneten: Ahmet KAZANBAL

Sanat Yönetmeni Hilal Arslangiray KAZANBAL

Koreograf: Niyaz BİLDİK

Kompozitör: Ahmet KAZANBAL

Dekor & Dev Kuklalar: İlayda ÇEŞMECİOĞLU

Polifonik & Etnik Koro: F. Cesur ÖZDEMİR

Gate Sahne Sanatları Oyuncuları

Biletler biletix.com’da. (Bilet fiyatları 120, 80, 60, 40 TL arasında değişmektedir.)

UNIQ İstanbul Adres: Maslak / Ayazağa Caddesi No:4 (Her 20 dakikada bir İTÜ Ayazağa Metro çıkışı, Windowist karşısından ring servisi bulunmaktadır.)

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR