KÜLTÜREL ETKİNLİKLER

Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı Başladı

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 17.01.2013

Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı Devam Ediyor

Tekstilden mobilyaya, bebek ve çocuk gereçlerinden doğum fotoğrafı hizmetlerine ebeveynlerin geniş yelpazede ürün ve hizmet kuruluşlarına ulaşabileceği 24. Anne Bebek ve Çocuk Ürünleri Fuarı 17 - 20 Ocak 2013 tarihlerinde gerçekleşiyor.

Fuarda Neler Var?

Toplu taşımayla da ulaşabilecek Yeşilköy'deki İstanbul Fuar Merkezi'nde, 1 - 2 - 3 ve 4. salonda yer alan fuar, Perşembe - Pazar günleri 10:00 - 19:30 saatleri arasında ziyaret edilebiliyor.

Fuarda ebeveynlere yönelik düzenlenen ücretsiz etkinlikler arasında Uygulamalı Emzirme, Bebek Bakımı ve Banyosu eğitimi, Hamilelere Özel Yoga Eğitimi ve kitap imza standları yer alıyor. Çocuk ve Ergen Psikoloğu Özge Özkan da fuar boyunca 20 Ocak Pazar günü soruları yanıtlıyor.

Ücretsiz Etkinlikler Ebeveynleri Bekliyor

20 Ocak'a kadar her gün 3. salonda Mother - Baby - Kids Show, 19 Ocak Cumartesi günü Selpak'ın düzenlediği ''Tuvalete Merhaba'' etkinliği kapsamında Prof. Dr. Bengi Semerci ile Tuvalet Eğitimi Semineri de ilgi çekebilecek etkinlikler arasında.

Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı Devam Ediyor

Fuara özel çeşitli ürün ve hizmetlerde indirimler de ziyaretçileri bekliyor.


Anneler, bebekler ve çocuklar için ürün ve hizmet sunan markaların ve kuruluşların yer aldığı fuarda, ebeveynler tüm ihtiyaçları için birçok seçeneğe ulaşabiliyor.

Fuarda şu kategorilerde ürün ve hizmet kuruluşları katılıyor: Hamile Giyim, Bebek ve Çocuk Ev Tekstil Ürünleri, Bebek ve Çocuk Hazır Giyim ve Aksesuarları, Bebek ve Çocuk Ayakkabıları, Bebek ve Çocuk Taşıma Gereçleri, Dekorasyon Firmaları, Hizmet Kuruluşları, Bebek ve Genç Mobilyaları, Dergi ve Yayınlar, Oyuncak.

Fuarın giriş ücreti 10 TL, 14 yaşına kadar çocuklar için ise giriş ücretsiz.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR