KÜLTÜREL ETKİNLİKLER

Gökhan Tepe ile "Aşkın Yedi Rengi"

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 19.07.2013

Gökhan Tepe ile Aşkın Yedi Rengi

Başarılı yorumcu ve besteci Gökhan Tepe, ‘Aşkın Yedi Rengi’ ismini verdiği projesi ile 27 Temmuz gecesi Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde dinleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

16 yıllık müzik kariyerinde 7 albüme ve sevilen birçok şarkıya imza atan sanatçı konserinde, 7 albümünde yer alan hit şarkılarının yanı sıra bestelerini yaptığı ve sanatçı arkadaşlarının seslendirdiği Türkan ve Beyaz gibi şarkılara ve eğitimini aldığı Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği’nden sevilen eserlere yer verecek.

Sanatçıya, ünlü şef Orhan Şallıel’in yönetiminde İstanbul Symphonic Project ve kendi orkestrasından oluşan 40 kişilik dev bir kadro eşlik edecek. Ortaokul yıllarından başlayan ve yüksek lisans yaptığı Türk Müziği eğitiminin çatısı altında bu projeye imza atacak olan sanatçıya sahnede sürpriz isimler de eşlik edecek. Bu yıl, bestesini yaptığı “Türkan” şarkısı ile “En iyi şarkı” ve “Kendim Gibi” isimli akustik albümü ile “En iyi erkek sanatçı” ödüllerini alan Gökhan Tepe, 27 Temmuz 2013 gecesi her yaştan İstanbullu müzik severlere unutulmaz bir müzik şöleni yaşatacak.

Gökhan Tepe Konseri Ne Zaman?

Tarih: 27 Temmuz 2013 21:30

Yer:Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi, İstanbul

Gökhan Tepe Konserinin Bilet Fiyatları Ne?

Protokol - 200.00 TL

1. Kategori - 125.00 TL
2. Kategori - 90.00 TL
3. Kategori - 68.50 TL
4. Kategori - 57.50 TL
5. Kategori - 45.00 TL

Biletlerini, Biletix'ten temin edebilirsiniz.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR