KÜLTÜREL ETKİNLİKLER

Hayalin Ötesinde Bir Organizasyon "Vestival"

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 19.07.2013

Hayalin Ötesinde Bir Organizasyon Vestival

Vestival: 50 Cent - R&B ve Hip Hop & House müziğin devleri Velvet Villains Vestival kapsamında İstanbul’da...

İstanbul'un Tarihindeki İlk Urban Festivali "Vestival"

Velvet Villians Vestival! Olgun, seksi, modayı yakından takip eden ve tabii ki müzik severler için bir araya getirilmiş bir organizasyon.

Ty Group tarafından organize edilen, harika ritimler ve canlı vokallerle farklı bir deneyim yaşamanızı sağlayacak olan Vestival, size hayatın temposundan kurtararak bir roller coaster yolculuğuna çıkarmayı hedefliyor.

Müzikal olarak,Vestival büyük uluslararası yıldızların canlı müzik yaptığı ve elektronik stil, R&B, house, dubstep, trap, disco gibi farklı müzik türlerini; Amsterdam, Paris, Londra ve daha bir çok farklı şehirden uluslararası DJ ‘leri ve çeşitli müzik türlerini bir araya getirecek.

Vestival kapsamında müzikseverleri Küçükçiftlik Park'ta, 50 Cent, Ne-YO, Inna, Akon, Sky Blu of LMFAO ve Far East Movement’ın muhteşem canlı performasları bekliyor...

Vestival ile hayal edebileceklerinizden daha fazlasını tecrübe edeceksiniz. Sizi daha yükseklerde, alışılmadık bir eğlence atmosferine çıkarıyoruz. Sizleri üstün becerilerle yaratılmış müziğin çeşitliliği ile etkileyeceğiz. Moda, müzik ve eğlence bir arada...

30-31 Ağustos 2013 Tarihlerinde Küçükçiftlik Parkı'nda

Velvet Villians Vestival bir yaşam biçimi, bir ifade. Aradığımız en iyisi ve daha azını kabul edemeyiz/ etmiyoruz. Bu etkinlik, moda ve müziği barındırıyor. Başka hiç bir etkinliğe benzemiyor. İster hip hop sevin, ister R&B, ister bir dubstep bağımlısı olun veya house müptelası hepsinin en iyisini seçtik, hepsinin en iyisi bu festival kapsamında Küçük Çiftlik Park’ta... Velvet Villians Vestival'de Amerika'dan 6 canlı performansa ve dünyanın etrafından 10'dan fazla DJ'i tecrübe etmeye hazır olun!

Vestival'de Kimler Sahne Alıyor?

Bugüne kadar birçok etkinliğe ev sahipliği yapmış olan Küçükçiftlik Park, eğlenceli ve müzik dolu iki günün gececeği Vestival’in konuklarını ağırlıyor. 1. günün konukları arasında 50 Cent, Ne-yo ve İnna yer alırken, 2. Gün ise Akon, Far East Movement, Sky Blu of LMFAO sahne alacak.

Vestival'e Girişte Kıyafet Kuralı Var mı?

Vestival’de herhangi bir kıyafet kuralı bulunmamaktadır; ancak giyeceğiniz kıyafete biraz yaratıcılık katarak eğlenceli hale getirirseniz de çok seviniriz! Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Açık bir siyasi, toplumsal hareket ya da grubu ifade eden giysi ve / veya diğer (görünür) fiziksel işaretlerin kullanımı yasaktır.

Müzik

Vestival katılımcıların kendi benzersiz öyküleri ile binlerce ziyaretçi için düzenlenmiştir. Tüm Vestival deneyimini kucaklayan her hikaye gerçek olamayacak kadar inanılmaz. Vestival geniş ve yaratıcı bir program sunuyor. Müzikal olarak, Vestival büyük uluslararası yıldızların canlı müzik yaptığı ve elektronik stil, R & B, house, dubstep, trap, disco gibi farklı müzik türlerini; Amsterdam, Paris, Londra ve daha bir çok farklı şehirden uluslararası DJ ‘leri ve çeşitli müzik türlerini bir araya getiriyor.

Eğlence

Farklı eğlence maddelerinin en iyi kombinasyonu ile, eşsiz eğlence dolu bir gece oluşturuyoruz.

Kamera Getirebilir miyim?

Profesyonel ekipman dışında bir dijital kamera getirmeniz mümkündür. Çekebildiğiniz kadar fotoğraf çekmenizi tavsiye ederiz! Daha sonra bu fotoğraflara tekrar bakmak isteyebilirsiniz!

Organizatörün Notu: Sıfır Tolerans

Vestival’de sıfır tolerans politakası bulunmaktadır. Sıfır tolerans, festival alanında kesici, yanıcı, parlayıcı, patlayıcı ile lazer, cam v.b. şeylerin ve her türlü uyuşturucu maddenin yasak olması anlamına gelir.

Yiyecek & İçecek

Etkinlik alanında yiyecek ve içecek satışı mevcut olacaktır. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek yasaktır.

ATM & Jetonlar

Vestival’de özel paralara ihtiyacınız olacak. Bu jetonları festival alanında yer alan farklı noktalardan temin edebilirsiniz. Bu jetonlar nakit ve kredi kartı ile satın alınabilir.

Tuvaletler

Festival alanında ücretsiz kullanıma açık olan tuvalet alanları bulunacaktır. Bu alanlar düzenli olarak temizlenecektir. Aynı zamanda festival alanında özel Serinleme Noktaları bulunacaktır. Bu alanları tuvalet olarak kullanmak kesinlikle yasaktır.

İlk Yardım

Vestival süresince ilk yardım ekibi ve bir doktor acil durumlar için hazır bulunacaktır. Eğer sürekli olarak ilaç kullanmanızı gerektiren bir medikal durumunuz varsa, yanınızda bu durumu belirten bir yazı bulundurmayı ihmal etmeyin.

Telefon Şarjı

Vestival alanında telefonunuzu şarj edebileceğiniz şarj istasyonları mevcut olacaktır.

VIP Teras Bilet

Vestival VIP Teras bilet ile sahne yanında inşa edilecek lüks VIP platformuna (sınırlı kapasite) erişebilirsiniz. VIP platformu sahneden daha yüksek olacaktır ve ilk sıradan gösteriyi büyük bir alandan izlemenize olanak sağlar. Bu VIP bilet ile, özel VIP giriş tarafından KüçükÇiftlik Park’a erişebilirsiniz.

VIP Platform Bilet

Vestival VIP Platform bilet ile sahne yanında inşa edilecek lüks VIP platformuna (sınırlı kapasite) erişebilirsiniz. VIP platformu değişik içeceklerin yer aldığı farklı bar seçenekleri sunar ve VIP platformu sahneden daha yüksek olacaktır ve ilk sıradan gösteriyi büyük bir alandan izlemenize olanak sağlar. Bu lüks VIP bilet ile, özel VIP giriş, karşılama içeceği ve ücretsiz yiyecek imkanlarına erişebilirsiniz.

Özel Masalar

Özel masa, Vestival boyunca sahne yanında yer alan lüks bir VIP platformudur. Özel masalar 6 kişiliktir. Bu paket, size KüçükÇiftlik Park’a VIP girişinden erişim imkanı sunar. İçki servis, ücretsiz yiyecek ikramı, kişisel garson hizmeti bu pakete dahildir. VIP platformu sahneden daha yüksek olacaktır ve ilk sıradan gösteriyi büyük bir alandan izlemenize olanak sağlar.

Vestival'in Bilet Fiyatları Ne?

VIP Platform - 725.00 TL
VIP Teras - 675.00 TL
Diamond Circle - 575.00 TL
Golden Circle - 300.00 TL
Normal Ayakta - 170.00 TL

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR