KÜLTÜREL ETKİNLİKLER

"Neden Yılbaşı Hediyeniz Sanat Eseri Olmasın?"

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 07.12.2012

Neden Yılbaşı Hediyeniz Sanat Eseri Olmasın

Yılbaşında sevdiklerinize özel bir hediye vermek ister misiniz? Alta Sanat Galerisi "Neden yılbaşı hediyeniz sanat eseri olmasın?" anlayışıyla sizlere, değerli ve unutulmaz bir hediye verme şansı sunuyor.

8 Aralık 2012 tarihinde açılacak olan özel yılbaşı sergisinde 17 sanatçının eseri yer alacak. Sergideki eserler suluboya, yağlıboya, akrilik ve karışık teknik uygulanarak hazırlanmış ve farklı konular içeriyor.

Sergide Hangi Sanatçılar Var?

Sergiye katılan sanatçıların isimleri şöyle: Ayça Gengüç - Aylin Güler -Ceyda Çoksezen - Dilşan Balkancı - Emine Ermiş - Eser Katkat - Ferhan Atalay - İnci okay - - İ.Türkmen - Neşe Gümüşçüoğlu - Nilgün Kaleli - Nilgün Tan - Oktay Bozkurt - Rita Dikici - Ruhiye Dinç - Ruhşen Yılmaz - Yalçın Gürsel

Uygun Fiyatlı Eserler Satışa Sunulacak
8 Aralık'ta saat 14:00-19:00 arasında düzenlenecek kokteylle açılışı yapılacak olan serginin en önemli özelliği satışa sunulacak olan eserlerin fiyatının uygun fiyatlı olmasıdır. Alta Sanat Galerisi ayrıca 20 Aralık Perşembe günü saat 15:00-19:00 arasında bir yılbaşı kutlaması yapacak ve ziyaretçileri için mini bir hediye piyangosu düzenleyecek.

Sergi 30 Aralık 2012 tarihine kadar her gün saat 12:00-18:00 arasında ziyaret edilebilir.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR