KÜLTÜREL ETKİNLİKLER

"Uyuyan Melekler Fotoğraf Yarışması"

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 02.05.2012

Uyuyan Melekler Fotoğraf Yarışması

Anneler gününü duygusal bir etkinlikle kutlamak ve uyuyan bir bebeğin o meleksi anlarını bir aktivitede bir araya getirmek amacı ile yola çıkan. Metrocity AVM, 04-13 Mayıs tarihleri arasında herkesi hem yarışmaya katılmaya hem de yarışma fotoğraflarından oluşacak sergiyi gezmeye davet ediyor.

Yarışmaya Nasıl Katılabilirsiniz?

Aktivite de 0-3 yaş arası bebeklerin uyurken çekilmiş fotoğrafları yarışacak. Annelerin içini en çok yumuşatan, duygulandıran an, bebeğinin melek gibi mışıl mışıl uyuduğu anlardır kuşkusuz. O meleksi görüntüyü seyretmek her annenin en mutlu, huzurlu olduğu, gören herkesi etkileyecek büyülü anlardır. Sizde bu harika anları evinizde bebeğinizin yatağında çekip getirebilir, isterseniz avm içerisinde bebek arabasında uyuyakalmış meleğinizin fotoğrafını avl fotoğrafçısınıa çektirerek yarışmaya katılabilirsiniz.

Toplam 10 gün sürecek yarışmanın finali 13 Mayıs’ta Metrocity AVM’de bebek ve anne dergilerinin temsilcileri ve sponsor firmalarının temsilcilerinden oluşan jüri ile belirlenecek ve Vatan Şaşmaz’ın sunuculuğunda bir araya geleceklerdir.

Jürinin tek tek inceleyerek seçeceği en şirin, en değişik ve en doğal resimlerin sahibi olan bebekler ve anneleri sürpriz hediyeler bekliyor.

Anneler gününü değişik bir etkinlikle kutlamak isteyen alışveriş merkezi, tüm bebek-çocuk sahibi aileleri 3-13 Mayıs tarihleri arasında ziyaretçilerini bekliyor.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR