KÜLTÜREL ETKİNLİKLER

We Will Rock You Ekibi Türkiye'de

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 29.04.2013

We Will Rock You Ekibi Türkiyede

We Will Rock You ekibi, uzun turnelerinin nisan ayını İrlanda, Hollanda, Lüksemburg ve Çek Cumhuriyeti'nde geçiren yaklaşık 100 kişilik ekip, mayıs ayı gösterilerine başlamadan önceki 1 haftayı İstanbul'da geçiriyor. 28 Nisan Pazar akşamı Prag'da son gösterisini yapan ekip, 29 Nisan Pazartesi akşamı (bugün) İstanbul'a geliyor.

We Will Rock You Ekibinin İlk Gösterisi 3 Mayıs Cuma Akşamı

Solistler, dansçılar, orkestra ve teknik ekipten oluşan yaklaşık 98 kişi ilk gösteri günleri olan 3 Mayıs Cuma akşamına kadar İstanbul'u gezip, turne yorgunluğunu atacaklar. Londra'da kapalı gişe oynayan ve Avrupa turnesi ile 12 milyonu geçen seyirci sayısına yeni milyonar ekleyecek olan We Will Rock You sadece 10 gün İstanbul'da olacak. Gösteriler 3 Mayıs'ta saşlayıp 12 Mayıs'da bitecek. Ülker Sports Arena'daki gösterileri haftaiçi her gece 21:00'de başlayacak. Ekip Cumartesi ve Pazar günleri matine-suare sahneye çıkacak.

Dünyanın En Çok Satan Şarkıları Bu Müzikalde

14 Mayıs 2001’de başlayan We Will Rock You müzikalinde, 18 albümü, 18 şarkısı ve 8 dvdsi dünyada bir numara olmuş Queen grubunun tüm hit parçaları yer alıyor. 1999 yılında Channel 4 tarafından “bugüne kadar en yapılmış en iyi şarkı” seçilen “Bohemian Rhapsody” müzikalin doruk noktasını oluşturuyor.

We Will Rock You Ekibi Türkiyede


Müzikal Üst Yazılı Olarak Sahnelenecek

We Will Rock You, günümüzden 300 yıl sonra Iplanet gezegenindeki gençlerin hikayesini anlatıyor. Sadece kendilerine dinletilen müziğe mecbur bırakılan, tüm hayatları gibi müzikleri de kontrol altında olan gençler, bir gün bir gitar bulurlar. Ve gerçek müzikle tanışırlar. Müzikal Türkçe üstyazılı olarak sahnelenecek. Böylece izleyenler, özellikle gençler belki de ilk defa Queen grubunu bu kadar yakından tanıma şansı bulacak.


We Will Rock You 3 -12 mayıs tarihleri arasında haftaiçi 21:00’de, cumartesi günleri 15:00 ve 21:00’de, pazarları ise 14:30 ve 20:00’de sahnelenecek.

WE WILL ROCK YOU biletleri biletix'ten temin edilebilir.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR