KÜLTÜREL ETKİNLİKLER

Yazar Erdal Çakıcıoğlu Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı'nda!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 01.11.2016

Yazar Erdal Çakıcıoğlu Antalya Kitap Fuarında

Edebiyatın her türünde çok sayıda eseri olan, değerli yazar Erdal Çakıcıoğlu, yeni kitabı "Bıçkın / Delikanlı" ile Antalyalı kitapseverlerle buluşuyor!

Yazar Erdal Çakıcıoğlu, 5 Kasım 2016 Cumartesi günü, 7. Konyaaltı Kitap Fuarı'nda yeni kitabını imzalayacak!

Eğer Aşk Romanı Okumaya Bayılıyorsanız Kitaplığınızda "Bıçkın / Delikanlı"ya Yer Açın!

Kimi ilk görüşte aşık olur, bir diğeri zamanla.... Kimileri sevdiğine kavuşmak için bir ömür boyu beklerken, kimileri öldükten sonra bile sevmeyi sürdürür....

Erken ya da geç yaşımızda, karşılıklı ya da karşılıksız, üstünkörü ya da tutkulu bir biçimde bir ötekinin varlığına dair çoğu zaman karşı konulmaz bir isteğe kapılırız. Bu romantik ve cinsel dürtü bazen mutlu sonla devam ederken, bazen de sancısı her geçen gün artan bir kalp ağrısına dönüşür.

Ardahan’dan İstanbul’a uzanan bir aşk öyküsü... Okudukça bu tuhaf sevda öyküsünün labirentlerinde kaybolacaksınız...

"Bıçkın / Delikanlı" ile belki de çoktan küllendiğini sandığıınız aşkınız yeniden alevlenecek...

Erdal Çakıcıoğlu, yeni kitabında "Bıçkın / Delikanlı"da okurlara çarpıcı bir aşk hikayesi sunuyor.

Öyleyse aşkı bir de usta yazar Erdal Çakıcıoğlu'ndan okumaya ne dersiniz...

Eğer aşk acısını tatmış, aşkın hüznünü yüreğinizde hissetmişseniz kendinizden çok şey bulacağınız bu kitabı mutlaka okuyun.

Aşkın gücüne inanan veya inanmayan herkesin kendinden bir parça bulacağı "Bıçkın / Delikanlı"yı bir solukta okuyacaksınız...

Yazar Erdal Çakıcıoğlu, "Bıçkın / Delikanlı" isimli kitabını imzalamak üzere 5 Kasım 2016 tarihinde,11:00-18:00 saatleri arasında 7. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı'ndaSiyah Beyaz Yayınları Standındaolacak.

Kitaplığınızda Bıçkın Delikanlıya Yer Açın

Kitap Hakkında:

Eser Adı: BIÇKIN / DELİKANLI

Türü: ROMAN

Yazar: Erdal ÇAKICIOĞLU

Yayınevi: Tolstoy

Kapak Tasarım: İlknur MUŞTU

Sayfa Sayısı: 440

Usta kalem Erdal Çakıcoğlu'nun Tolstoy yayınevinden çıkan "Bıçkın / Delikanlı" adlı kitabı; çevrimiçi kitap satış sitelerinde ve tüm kitabevlerinde!

Yazar Erdal Çakıcıoğlu Kimdir?

8 Şubat 1952’de Erzurum’da doğdu. Memur bir babanın çocuğu olduğundan ilk ve ortaöğrenimini Anadolu’nun çeşitli yerlerinde çeşitli okullarda okuyarak tamamladı. Yüksek öğrenimini Erzurum Kâzım Karabekir Eğitim Enstitüsü’nde tamamladıktan sonra Mayıs 1978’de Göle Lisesi edebiyat öğretmenliğine atandı. 31 Aralık 1991’de Eskişehir Anadolu Üniversitesi AÖF Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü bitirdi. 1979 Kasımı'nda İstanbul’a Çağlayan Lisesi edebiyat öğretmenliğine atandı. Otuz yıl öğretmenlik yaptıktan sonra Haziran 2007'de Ahmet Buhan Lisesi’nden emekli oldu. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Edebiyatla ilişkisi daha ilkokul sıralarındayken okulun duvar gazetesine yazdığı minik öykülerle başladı. Bu süreç lise öğrenimi sırasında katıldığı bir öykü yarışmasında aldığı birincilikle taçlandı. Önce yerel gazetelerde başlayan öykü ve şiir serüveni yükseköğrenimi sırasında Öykü dergisiyle başlayıp diğer ulusal dergilere taşınarak sürdü.

Öğretmenliğinin yanı sıra çizgi roman ressamlığı yaptı; çizgi film çalışmalarına katıldı. Bu arada katıldığı çeşitli öykü ve şiir yarışmalarında birincilik ödülleri aldı. Çeşitli yayınevlerinde editörlük yayın yönetmenliği görevlerinde bulundu. Edebiyatın her türünde çok sayıda eseri vardır.

Türk Edebiyat Dünyasına Sayısız Eser Veren Yazar Erdal Çakıcıoğlu'nun Başlıca Eserleri Şunlardır:

Şiir: Çocuklar İçin Şiirler (Akvaryum Y.) Şiirsel Öyküler (10 kitap Akvaryum Y.) Öykü- Masal: Keloğlan (Çizgi roman- Alfa Y.) Yeni Bir Bahar Yeni Çiçekler (çocuk- ŞimşekY.) Duyuyor musun Yorgo (yetişkin- Yaba Y.) Ceren Öykü Dizisi (okul öncesi 10 kitap İlkadım Y.) Balçiçek Öykü Dizisi (çocuk 10 kitap Akvaryum Y.) Alican Öykü Dizisi (çocuk 20 kitap Akvaryum Y.) Denizin Oyuncak Tavşanı (çocuk Akvaryum Y.) Havada Uçan Sandık (çocuk Akvaryum Y.) Meslekleri Öğreniyorum Öykü Dizisi (okul öncesi 10 kitap İlkadım Y.) Üretim Öyküleri (çocuk 20 kitap El Ele Y.) Adanın Minik Atı (çocuk Akvaryum Y.) Arının Düşü (çocuk Akvaryum Y.) Ben Bir Kırık Sırayım (çocuk Akvaryum Y.) Boyacı (çocuk Akvaryum Y.) Cam Kırıkları (çocuk Akvaryum Y.) Çubuklar (çocuk Akvaryum Y.) Deli Yatağı (çocuk Akvaryum Y.) Figüran (çocuk Akvaryum Y.) Gizli Söz (çocuk Akvaryum Y.) Kibirli Küçük Karınca (çocuk Akvaryum Y.) Martılar Göç Etmez (çocuk Akvaryum Y.) Masallar Ülkesine Yolculuk (çocuk Yakamoz Y.) Masal Perisinden Masallar (çocuk Yakamoz Y.) Minik Çocuk (çocuk Akvaryum Y.) Topal Karınca (çocuk Akvaryum Y.) Otobüs (yetişkin Akvaryum Y.) Kafdağından Masallar (çocuk Nemesis Kitap) Doğadaki Dostlarım (çocuk Nemesis K.) Bıcırık Öykü Dizisi (çocuk 10 Kitap Nemesis K.) Anneme Armağan (çocuk Nemesis K.) Baston (çocuk Nemesis K.) Hava Yolu (çocuk Nemesis K.) Heves (çocuk Nemesis K.) Kavruk Efe (çocuk Nemesis K.) Kitapların Arasında (çocuk Nemesis K.) Lokmacık (çocuk Nemesis K.) Martının Çığlığı (çocuk Nemesis K.) Sıkı Dost (çocuk Nemesis K.) Sıram Konuşuyor (çocuk Nemesis K.) Şımarık (çocuk Nemesis K.) Yalnızlık (çocuk Nemesis K.) Yurtsever Karınca (çocuk Nemesis K.). Roman: Uyan Dimme Gün Işıyor (yetişkin Sonsuz Kitap) Düş Gemisi (çocuk Akvaryum Y.) Kır Zincirini Prometheus (yetişkin Sonsuz Kitap). Oyun: Sevgiydi Adı (Akvaryum Y.) Tutsak (Akvaryum Y.) Leyleğimi Arıyorum (Akvaryum Y.) Önce İnsan (Akvaryum Y.) Oyun (Akvaryum Y.). Derleme: Keloğlan Masalları (Akvaryum Y.) Nasrettin Hoca Fıkraları (Akvaryum Y.) Altın Kalemler (20 kitap Akvaryum Y.) Ben Evliya Çelebi (10 kitap Akvaryum Y.) Dedem Korkut Diyor ki (4 kitap Akvaryum Y.) Beydabadan Masallar (6 kitap Akvaryum Y.) Dünya Edebiyatından Seçme Yazarlar Seçme Öyküler (seçki Yakamoz Y.) Kültür Hazinem (25 kitap Akvaryum Y.) Seçme Sözler (Yakamoz Y.) Keloğlandan Masallar (Yakamoz Y.) Atatürkten Seçme Öyküler (Nemesis K.) Seçme Nasrettin Hoca Fıkraları (Yakamoz Y.). Araştırma- İnceleme- Sözlük: Türk Atasözleri Sözlüğü (Şimşek Y.) Türkçe Deyimler Sözlüğü (Şimşek Y.) İlköğretim Türkçe Sözlük (Yakamoz Y.) Ortaöğretim Türkçe Sözlük (Yakamoz Y.) Büyük Türkçe Sözlük (Akvaryum Y.) Resimli Türkçe Sözlük (B&T Y.) Yazarlar ve Şairler Sözlüğü (Akvaryum Y.) Eş- Mecaz ve Zıt Anlamlı Kelimeler Sözlüğü (Akvaryum Y.) Adan Zye Türkçe Sözlük (B&T Y.) İlköğretim Türkçe Sözlük (B&T Y.) Ortaöğretim Türkçe Sözlük (B&T Y.) Liseler İçin Türkçe Sözlük (Akvaryum Y.) İmla Kılavuzu (Yakamoz Y.). Bıçkın Delikanlı (Tolstoy Yayıncılık).

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR