İLİŞKİLER

Erkekleri Baştan Çıkarmanın Bin Türlü Yolu Var; Nasıl Mı?

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 11.05.2011
Erkekleri Baştan Çıkarmanın Binbir Yolu Nasıl  Mı

"Seksi bir buluz, mini bir etek, vücudu ortaya çıkartan dar bir kıyafet, kışkırtıcı ve etkileyici konuşmak, kıyafetin altına iç çamaşırı giymemek ve bunu erkeğe belli ederek ya da kulağına etkileyici bir ses tonuyla söylemek" gibi birçok şey bir erkeği baştan çıkarmaya yeter de artar bile düşünüyorsanız yanılıyorsunuz... Çünkü tüm bunların yeterli olmadığı durumlar olabiliyor ve bu durumda erkeklerin bilinçdışına da hitap edilmesi gerektiğini biliyor muydunuz? Bunu biz değil, Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED)'nin kurucusu Dr. Cem Keçe söylüyor.

“Kadınlar erkeklere karşı biraz kötü olmalı, erkeğe kaybetme korkusunu tattırmalı, biraz çılgın olmalı, kuralları çiğnemeli, yatakta sert olmalı ve fantezilerini paylaşmalıdır” diyen Dr. Cem Keçe’den erkekleri baştan çıkarmak isteyen kadınlar için önemli tüyolar.

Kural 1: Unutmayın Erkekler Kendilerine Güvenen, Seven ve Saygı Duyan Kadınlardan Hoşlanırlar

Bir erkeği baştan çıkarmanın yolu ona güvenmek, sevmek ve saygı duymaktır. Bu süreçlerin önce baştan çıkaracak kişide olması aslında baştan çıkarmanın temelini oluşturur. Çünkü ilişkilerde herkesin aradığı aslında bunlardır. Bir kadın bunlara sahip olduğunda karşısındaki erkeğe “bu aradığın 3 güzellik bende mevcut” mesajını kolaylıkla verebilir ve erkeği kendine çekebilmesi kolaylaşır.

Kural 2: Yalnızca Belirli Zamanlarda Değil, Her Zaman Güzel ve Bakımlı Görünün

Kendisine bakmasını bilen ve dış görünüşüne önem veren kadınlardan çok etkilenirler. Güzel bir makyaj, ellerin bakımlı olması ve saçların göze hoş gelen bir görünüşe sahip olması erkeği etkilemek için yeterli olacaktır. Bir erkek, güzel ve bakımlı bir kadından gözlerini almakta zorlanır, ona bakarken onu arzular.

Kural 3: Erkeğin Duygularını Harekete Geçirmek İçin Mutlaka Teninize Yakışan Bir Parfüm Kullanın…

Yeni duş almış, güzel kokan, kendine yakışanı giyinen, yüksek topuklu ve parmakları açıkta bırakacak ayakkabıları ve seksi kıyafetleri tercih eden, temiz, özenli ve bakımlı olan her kadın dikkat çekicidir. Seksi kıyafetler yerine bazen üzerinizdeki bir kot, bir tişört de baştan çıkarma materyali olabilir. Tene uyumlu bir parfüm, kadına yakışan bir renk, birlikte duş almak erkeğin duygularını harekete geçirebilir.

Kural 4: İlk Adımı Ondan Beklemeyin

İlk adımı atıp sevgi, ilgi ve arzuyu belli etmek kadını nasıl heyecanlandırırsa erkeği de heyecanlandırır ve kadına doğru iter. İlk adımı atmanın yolu seksi bakmaktır. Çünkü bakışlar birçok şeyi ifade edebilir.

Kural 5: Baştan Çıkarmak İstediğiniz Erkeğin Fantezilerini Bilirseniz Daha İyi Yol Alırsınız

Burada baştan çıkarmanın bir başka yolu baştan çıkarılacak kişinin kişilik özelliklerinin bilinmesidir. Bir erkeği tanımak demek onu nelerin heyecanlandırdığını ve fantezilerini bilmek demektir. Bir kadın kişilik özelliklerini bildiği bir erkeğin nelerden hoşlandığını, neleri sevmediğini bildiğinde baştan çıkarma taktiklerini oluşturmada işi kolaylaşacaktır.

Örneğin erkeğin en sevdiği renk mavi ve bu rengi gördüğü zaman erkek duygularına hâkim olamıyorsa, bu rengi barındıran giysiler giymek kadının o erkeği baştan çıkarmasını kolaylaştırabilir. Bu aşamada kadın fantezi kurmaktan korkmamalı, kendini rahat ve özgür bırakmalıdır.

Kural 6: Kurduğunuz Fantezileri Onunla Paylaşın

Fantezi kurmak seksin vazgeçilmezlerindendir. Eğer bir kadın bir erkeği etkilemek istiyorsa, kurduğu fantezileri ona anlatmalı ve yapmak istediklerini özgürce söylemelidir, bu durum ikisinin de mutlu olmasını sağlayacaktır. Mesela ayna önünde sevişme fantezisi her erkeğe kışkırtıcı gelecektir. Çünkü bu fantezi erkeğe hem kendini hem de birlikte olduğu kadını izleme olanı sağladığı için ayrı bir keyif verecektir.

Kural 7: Herkes Anlaşılmak ve Anlaşmak İster

Kadının konuşulan konularda hafif muzırlıklarla seksi çağrışımlar yapması, erotik konularda konuşması, tatlı tatlı gülümsemesi, erkeği konuştuğu konuya odaklayıp dış dünyaya kendisini kapatmasını sağlaması, spor dallarında yapacağı birkaç doğru yorum ve sporun ne kadar seksi olduğunu ballandırarak anlatması erkeğin ilgisini çekmeye yetebilir.

Erkeğe “sen çok özel ve değerli birisin” hissi yaşatan bir kadın baş tacı edilebilir. Her insanın değerli olduğunu hissetme ihtiyacı vardır. Genellikle kadınlar bu hissin kendilerine ait olduğunu düşünürler ve erkeğin sadece kendilerini değerli hissettirecek eylemler yapmasını isterler. Kadın erkeğe değerlilik hissini yaşatabilirse, erkek sevgi ve ilgisini kadına sonsuz verebilir. Çekici olduğunu, arzulandığını hisseden erkek, ona bu hisleri yaşatan kadına doğru akabilir.

Kural 8: Kadınlar Gibi Erkekleri de İltifatlar Heyecanlandırır

Kadın kendi bedeninin zevk verdiğini, teninin yumuşaklığından, göğüslerinin dolgunluğundan, kalçalarının kıvrımından hoşlandığını hep duymak ister de erkeğin böyle istekleri olabileceğini düşünmez. Oysa erkek de görünüşünün, omuzlarının genişliğinin, karnının düzgünlüğünün, teninin kokusunun beğenildiğini duymak ihtiyacındadır.

Görünüşü yakışıklı olmasa da her erkeğin mutlaka güzel bir tarafı vardır ve bu tarafın beğenildiğini duymak erkeği çok mutlu eder. Kadının erkeğinin bedenini ne kadar beğenirse, onu sevdiğini ne kadar gösterebilirse, onu gördüğünde heyecanlandığını ne kadar hissettirebilirse, karşısındaki erkeği de o kadar baştan çıkarmış olur.

Kural 9: Uygun Ortamı Yaratın

Bir erkeği etkilemenin bir diğer yolu da ideal ortamdır. Güvenli, sakin, uygun bir müziğin olduğu, temiz, ısı ayarlarının iyi olduğu bir ortamda kadın tüm dikkati kendi üstünde daha kolay tutabileceği gibi istediği mesajları daha rahat vererek erkeği de kendine çekebilir, onu baştan çıkartabilir.

Kural 10: Günü Kötü Geçmiş, Yorgun ve Stresli Bir Erkeğin Baştan Çıkarılması Zordur. Bunun İçin Doğru Zamanı Bekleyin...

Bir erkeği baştan çıkaran en önemli etkenlerden biri erkeğin ruh halidir. Günü kötü geçmiş, yorgun, stresli, büyük bir kayıp yaşamış, aç, sinirli bir erkeğin baştan çıkarılması zordur. Bundan dolayı uygun zamanı beklemek gerekebilir. Bu durumda, erkeğe sıkıntılı anlarında kadının vereceği dostça bir destek, koşullar uygun hale geldiğinde kadının erkeği baştan çıkarmasına da yardımcı olacaktır.

Konular :