ÇOCUK EĞİTİMİ

11-12 Mayıs’ta 'Çocukça Bir Festival'

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 08.05.2019 - Güncelleme : 14.07.2022

11 12 Mayıs ta Çocukta Bir Festival

Çocukların eğlenirken öğreneceği ve doğa ile iç içe gerçekleşecek Çocukça Bir Festival, 11-12 Mayıs’ta Kemer Country Club’da.

Çocukların sanatsal alanlardaki yeteneklerinin gelişmesine olanak sağlayan aktivitelerde uzman olan Wapiyon tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek Çocukça Bir Festival, 11-12 Mayıs’ta Kemer Country Club’da çocuklarla buluşmaya hazırlanıyor.

Yaz tatili öncesi çocukların doğanın içinde eğlencenin sınırlarını aşacağı festivalin programında ise her yaştan çocuğa hitap eden birbirinden farklı etkinlikler yer alıyor.

Çocukları sanatla buluşturan, “Eğlenirken Öğreten Atölyeler”

Festivalin programında en dikkat çeken “Eğlenirken Öğreten Atölyeler”de alanlarında uzman eğitmenler eşliğinde çocukların çoraptan kukla yapmayı, ünlü ressamların eserlerini kendileri yeniden yorumlamayı, kendi slimelarını üretebilecekleri, ebru sanatını deneyimleyebilecekleri, kendi çömleklerini yaratabilecekleri fiziksel ve zihinsel gelişimini destekleyecek birçok atölye yer alacak.

Enerjimi Atıyorum!

Festivalin etkinlik programında yer alan “Enerjimi Atıyorum” alanında çocuklar koşudan tırmanışa birçok zorlu aşamanın yer aldığı Çılgın Macera Parkuru etkinliğinde tüm gün enerjilerini atarken ve çuval yarışı gibi birçok ödüllü yarışmayla aileleriyle katılabilecekleri birlikte katılarak keyifli vakit geçirebilecekler.

Güveni tecrübe ettirmeyi hedefleyen “Çocuk-ebeveyn yogası”

İstanbul’da doğa içinde gerçekleşecek festivalde çocuk-ebeveyn yogasıyla ebeveynler ekstremi, çocuklarsa konforu ve güveni tecrübe edecekler. Hem ebeveyn hem de çocuk için alışılagelmiş çocuk ile korumacı ebeveyn ilişkisine, birbirleri tarafından bakma fırsatı yaratmayı amaçlayan etkinlikte katılımcılar empati kurma yetilerini de deneyimletmiş olacak.

Festival sahnesinde “Seyirlik Gösteriler”

Çocuklar Küçük Prens’in hikayesini usta oyunculardan dinlerken Serdar Başkan ile Bilim ve Doruk Ülgen ile Sihir Şovları’na tanıklık edecekler.

Festival, Tanısan Seversin Derneği ile sosyal sorumluluk projesini birlikte yürütüyor. Tanısan Seversin Derneği festivalde çocuklardaki hayvan sevgisini arttırmak üzere etkinlik düzenlerken Cerebral Palsy ve Down Sendromlu çocuklara özel atölyeler gerçekleştirecek.

Çocuklarla birlikte çocuk ruhuna sahip olan 7’den 70’e herkesin katılabileceği dopdolu etkinlikleriyle Çocukça Bir Festival biletleri Biletix’te.

BİLET DETAYLARI:

Genel Giriş:

Yetişkin: 40 TL

Çocuk: 100TL

Paket (1 Yetişkin 1 Çocuk):120 TL

Premium Giriş:

Yetişkin: 70 TL

Çocuk: 140TL

Paket (1 Yetişkin 1 Çocuk):180 TL

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR