ÇOCUK EĞİTİMİ

23 Farklı Branşta Ücretsiz Yaz Etkinliği

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 02.07.2012 - Güncelleme : 14.07.2022
23 Farklı Branşta Ücretsiz Yaz Etkinliği

Beykoz Belediyesi’nin öğrencilere derslerinde takviye sağlamak, yeteneklerini keşfedecekleri alanlar sunmak ve yetişkinlere hobi alanları açmak üzere 23 farklı branşta düzenlediği kurslar için kayıtlar devam ediyor. Bugüne kadar kayıt olan kursiyer sayısı beş bini geçti.

Beykoz Belediyesi Yetişkinlere Yönelik Etkinlikleri Genişletti

Yaz aylarında öğrencilerin verimli bir tatil dönemi geçirebilmesi için eğitim ve spor programları açan Beykoz Belediyesi, kültür-sanat ve eğitim kurslarının kapsamını yetişkinlere yönelik genişletti.

Beykozlular’a yönelik ücretsiz düzenlenen kurslar, Kavacık Hizmet Binası, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi, Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi ve Tokatköy Hizmet Binası olmak üzere 4 farklı mekanda yürütülüyor

Öğrenciler için Matematik, Türkçe, Fen Bilgisi, Geometri, Biyoloji, Kimya, Fizik, Coğrafya, gibi takviye branşlarında açılan kurslar yine çocuklar, gençler ve yetişkinler için İngilizce, Arapça, Osmanlıca, Tiyatro, Keman, Fotoğrafçılık, Kaligrafi, Gitar, Bağlama, Dikisyon, Hızlı Okuma, Genel Muhasebe, İspanyolca, Kanun, Ney branşlarından oluşuyor.

İlçedeki çocuk ve gençlerin uzun süren yaz tatillerini yararlı aktivitelerle değerlendirmeleri, sosyal gelişim ve eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla yaz döneminde kurslar açtıklarını söyleyen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, sanat ve kültürün her alanında gelişimi hedeflediklerini ve kursların kapsamını bu doğrultuda genişlettiklerini ifade etti.

Kurslara katılmak isteyen ilçe sakinlerinin kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR