ÇOCUK EĞİTİMİ

4-6 Yaş Grubu Çocuklar İçin Müzik ve Hareketle İngilizce Eğitimi

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 04.10.2012 - Güncelleme : 14.07.2022

4-6 Yaş Grubu Çocuklar İçin Müzik ve Hareketle İngilizce Eğitimi

4 6 Yaş Grubu Çocuklar İçin Müzik ve Hareketle İngilizce Eğitimi

Giderek küreselleşen toplumda, İngilizce öğrenmek; çocuğunuza başarılı bir gelecek hazırlar. 4-6 yaş grubu çocuklar için ABC, English and Me - Müzik ve hareketle İngilizce eğitimi 6 Ekim'de başlıyor.

Çocukları Çağın İlerisine Taşıyacak Programlar

Tamamen İngilizce uygulanan eğitim programı ile çocukların İngilizce’yi ikinci bir anadil akıcılığında öğrenmesi sağlanıyor. Pedagog, araştırmacı ve bilim adamları tarafından sürekli geliştirilen bu sistemde, çocukları çağın ilerisine taşıyacak programlar uygulanıyor.

ABC, English and Me programına katılan çocukların:

- Okuma anlama testi puanlaması daha yüksek sonuçlanıyor.

- Uzamsal ve cisimsel, soyut ve somut, zamansal ve mekansal kavrama gücü ile sebep-sonuç ilişkisi kurma yetisi testlerinde normalin 3 katı daha yüksek sonuçlar elde ediyorlar.

- Oto-kontrol yetisinde normalin 2 katı artış gözlemleniyor. Bu artış diğer bütün öğrenimler için verilen direktifleri algılama ve uygulama yönünden büyük önem taşıyor.

4 6 Yaş Grubu Çocuklar İçin Müzik ve Hareketle İngilizce Eğitimi

Bilimsel yöntem ve özel tekniklerle zekayı ve entellektüel kapasiteyi geliştirmeyi amaçlayan eğitim programı ile çocuklar, okula sosyal, bilişsel, fiziksel ve duygusal yetileri çok daha ileride, öğrenmeye hazır başlıyorlar.

Araştırmalar sekiz yaşın altında ikinci bir dil öğrenen çocukların, öğrendikleri yabancı dili anadili gibi konuşmaya daha yatkın olduklarını ve aynı zamanda ana dillerinde de dikkate değer gelişme kaydettiklerini gösteriyor.

Program Detayları Şöyle:

Yaş Grubu: 4-6 yaş

Cumartesi sabahları 9

:00-11:00

4 hafta ücret : 250 TL +

KDV

Yer: Play To Learn Akatlar şubesi ( Yeşim sokak No:15/A Akatlar )

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR