ÇOCUK EĞİTİMİ

7-15 Yaş Arası Çocuklar İçin Yaz Spor Okulu

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 22.06.2013 - Güncelleme : 14.07.2022
7 15 Yaş Arası Çocuklar İçin Yaz Spor Okulu

Marmara Forum, 7-15 yaş arasındaki çocuklara, Milli Basketbolcu Kerem Tunçeri ve ağabeyi Kemal Tunçeri liderliğinde basketbol ve futbol eğitimi alarak sporla dolu bir yaz geçirme fırsatı sunuyor.

Keyifli Bir Yaz Tatili İçin Özel Bir Fırsat

Kemal Tunçeri liderliğinde basketbol ve futbol öğreneceği; üstelik yeni arkadaşlar edinerek keyifli bir yaz tatili geçireceği bir fırsat sunuyor. Tüm yıl boyunca okulda çok çalışıp yorulan,yaz geldiğinde de dört duvar arasında sıkılan çocuğunuz, sporla dolu bir yaz tatili geçirsin.

Marmara Forum, bu yıl ikincisini düzenlediği Yaz Spor Okulu ile, Milli Basketbolcu Kerem Tunçeri ve ağabeyi Kemal Tunçeri liderliğinde basketbol ve futbol öğreneceği; üstelik yeni arkadaşlar edinerek keyifli bir yaz tatili geçireceği bir fırsat sunuyor.

7 15 Yaş Arası Çocuklar İçin Yaz Spor Okulu

Tunçeri Kardeşler, Çocuğunuzu Sporla Tanıştırıyor

24 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında, Marmara Forum açık otoparkında, düzenlenecek Marmara Forum Basketbol - Futbol Yaz Okulu’na 7-15 yaş arası tüm çocuklar katılabiliyor. Bunun için tek yapmanız gereken, tek seferde gerçekleştirdiğiniz 75 TL ve üzeri alışveriş fişinizle danışma noktasına gelerek çocuğunuzu kayıt ettirmek.

Milli Basketbolcu Kerem Tunçeri ve ağabeyi Kemal Tunçeri liderliğinde basketbol ve futbol öğrenme fırsatı yakalayacak çocuklara, kursu tamamladıklarında bir de sertifika verilecek.

Kerem Tunçeri’den Küçük Sporculara Büyük Sürpriz

Milli Basketbolcu Kerem Tunçeri’nin, yaz okulunu tamamlayan küçük sporculara bir de sürprizi olacak. Tunçeri, futbol ve basketbol branşlarında başarılı olan öğrencilere imzalı milli takım formasını hediye edecek.

Yaz okulunda kayıtlar kontenjanla sınırlı.

Etkinlik Ücreti: Marmara Forum içindeki mağazalardan 75 TL ve üzeri alışveriş fişiyle danışma noktasına gelen ebeveynler çocukları için kayıt yaptırabiliyor.

Yaş Grubu: 7 - 15 yaş arası

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR