ÇOCUK EĞİTİMİ

"Babanızla Baş Başa" Bir Gün Geçirmek İstemez misiniz?"

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 12.06.2012 - Güncelleme : 14.07.2022
Babanızla Baş Başa Bir Gün Geçirmek İstemez misiniz

İstanbul Modern’in Babalar Günü için özel olarak tasarladığı "Babamla Baş Başa" adlı program, babaların çocuklarıyla katılacakları uzman eşliğinde bir sergi turu ve Babalar Günü’nde Sanat Oyunu adlı eğitim etkinliğini içeriyor.

17 Haziran 2012 Pazar İstanbul Modern’i ücretsiz ziyaret edecek babalar, Yeni Yapıtlar Yeni Ufuklar, Kent Duvarlarının Yarım Yüzyılı: Burhan Doğançay Retrospektifi ve Dünden Sonra sergilerini gezebilir, İstanbul Modern Sinema'da Evde: Almanya'dan Yepyeni Filmler programından filmler izleyebilir, bu özel günde çocuklarıyla birlikte uzman eşliğinde sergi turundan sonra sanat oyununa katılabilirler. Babasına İstanbul Modern Mağaza’dan hediye almak isteyen çocuklar ise hafta sonu boyunca yüzde 15 indirimden yararlanacak.

Babanızla Baş Başa Bir Gün Geçirmek İstemez misiniz

Etkinlik Sergi Turuyla Başlayacak

Babamla Baş Başa, babaların saat 13.00 - 14.00 arasında 4-12 yaş grubundaki çocuklarıyla birlikte katılacakları uzman eşliğinde sergi turuyla başlayacak. Babalar Günü’nde Sanat Oyunu adlı eğitim programında ise babalar ve çocukları Uzaktan Kumandalı Sanat atölye çalışmasına katılacaklar.

Babanızla Baş Başa Bir Gün Geçirmek İstemez misiniz

Babalar Günü Sanat Oyunu Programı Ücretsiz

Bu atölyede babalar ve çocukları, uzaktan kumandalı arabalarla oynarken, arabaların çıkardığı izlerle resim çizecekler. Çocuklar, babalarıyla oluşturdukları bu resimleri atölyenin sonunda babalarına hediye edecekler. Uzaktan Kumandalı Sanat atölyesi saat 15.00- 16.00 arası düzenlenecek.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için 0212 334 73 41 numaralı telefondan başvurabilirsiniz.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR