ÇOCUK EĞİTİMİ

Bebek Jimnastiği

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 11.04.2011 - Güncelleme : 15.07.2022
Bebek Jimnastiği

Kitabın Tam Adı: Bebek Jimnastiği (Baby Gymnastik Barbara Zukunft-Huber)

Yayınevi: Optimist Yayın Dağıtım 2004

Tür Anne-Baba Kitapları

Yazan : Barbara Zukunft-Huber

Çevirmen : Çağdaş Özkan

Etiket Fiyatı15.00 TL

Konusu: Çocukların fiziksel gelişimini koruma altına almak ve ilerletmek isteyen ebeveynler için başvuru kaynağı niteliğinde bir kitap.

Bebeğinin sağlıklı, güçlü ve hareketli olmasını hangi anne baba istemez ki? artık Bebek Jimnastiğindeki egzersizlerle, bebeğinizin kaslarını güçlendirerek doğal hareketliliğini arttırabilirsiniz. Egsersizleri uygularken hem siz hem de bebeğiniz çok eğleneceksiniz!

Bebeğinizin hareket sistemi normal mi? Onu hangi pozisyonda taşımalı, hangi pozisyonda yatırmalısınız? Oturtmaya kaç aylıkken başlamalısınız? Bebek araç gereçlerini nasıl kullanmalısınız? Bebek Jinmastiği size, çocuğunuzun doğru kmik ve kas gelişimi için bilmeniz gerekenleri sunuyor.

Bu kitaptan öğrendiklerinizle, bebeğinizin bedensel gelişiminin yanında zihinsel gelişiminin de hız kazandığını göreceksiniz. Çocuğunuz artık daha sağlıklı ve daha zinde olacak.

Bebek Jimnastiği Çocuğunuza Ne Kazandırır?

Bebeğiniz için sağlıklı bir jimnastik programı. Güle oynaya yaptıracağınız egzersizler yavrunuzun kaslarını güçlendirir ve doğal hareketliliğini arttırır.

Belirli gelişme dönemlerinde bebeğin hareket sisteminin normal olup olmadığını anlamanıza yardımcı olmak için ipuçlarını dikkatle okuyun.

Hangi hareketin nasıl yapılacağı ayrıntılı olarak açıklanmıştır; 120 fotoğraf ve çizimle her tutuş somut olarak gösterilmiştir.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR