ÇOCUK EĞİTİMİ

Bebekler Masaj İster

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 11.04.2011 - Güncelleme : 15.07.2022
Bebekler Masaj İster

Yayınevi: Optimist Yayın Dağıtım

Tür Anne-Baba Kitapları

Yazan : Barbara Ahr

Çevirmen : Çağdaş Özkan

Etiket Fiyatı15.00 TL

Konusu: Söyledikleriniz anlayamadığı ilk aylarda bebeğinize sevginizi ellerinizle sunun. Bu kitapta bebeğinizin rahatlamasına, güçlenmesine yardımcı olacak 44 çeşit masaj yer alıyor. Kitabı okuyun, resimleri inceleyin, bebeğinizi sevindirin.

Bebekler Masaj İster'de çocuğunuzu sakinleştirmeye ve canlandırmaya yardımcı olacak tüm masajları çizimleriyle birlikte bulacaksınız.

Kitapta, erken doğmuş ve engelli bebeklerin ihtiyacı olan masajlar için de öneriler bulunuyor. Tabii anneler de unutulmamış. Doğum sonrasında kadınların vücudunda meydana gelen izlerden ve sarkmalardan kurtulmak için yapılması gerekenler çizimlerle gösterilmiştir.

Sevginizi Anlatmanın En Kolay Yolu Ona Dokunmaktır

Hangi masajların yavrunuzu rahatlattığını, hangilerinin gaz sancılarında etkili olduğunu, üşüyen el ve ayakları nasıl ısıtıbileceğinizi öğrenmeniz için bu bir fırsat.

Gecenin dördünde ağlayan bebeğinizi bir türlü uyutamıyor musunuz? Mamasını yedikten sonra gaz sancılarından kurtulamıyor mu? Elleri ve ayakları çok mu soğuk? Bu gibi durumlarda basit masaj hareketleri hem de bebeğinizin derdine deva olacak.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR