ÇOCUK EĞİTİMİ

"Benim Renklerimle Cumhuriyet’" Resim Yarışması

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 17.10.2010 - Güncelleme : 14.07.2022
"Benim Renklerimle Cumhuriyet’" Resim Yarışması

Pinokyo

Şişli Belediyesi ile Profilo AVM işbirliği ve Boyner’in katkılarıyla çocuklar kendi renkleriyle ve kendi kalemleriyle Cumhuriyeti anlatıyorlar…

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Şişli Belediyesi ile Profilo AVM işbirliği ve Boyner’in katkılarıyla ‘Benim Renklerimle Cumhuriyet’ isimli resim yarışması geleceğin güvencesi olan çocukların sosyal ve kültürel olaylara, önemli gün ve haftalara karşı dikkatlerini çekmek amacıyla Şişli İlçesi’nde düzenliyor.

Şişli İlçesi’ne bağlı olan bütün ilköğretim okullarında eğitim gören öğrenciler, hem resim yaparak kendi duygu ve düşüncelerini ifade edecekler hem de yeteneklerini keşfedebilecekler.

11 – 27 Ekim tarihleri arasında yapılacak yarışmada ilçe genelinde yaşları 7–14 arasında değişen çocukların kendi renkleri ile yapacakları resimler, Cumhuriyet sevgisinin önemini vurgulayarak çocuklara ve geleceğe ışık tutacak.

Yaş gruplarına göre üç farklı kategoride düzenlenecek yarışmada ilk 3’e giren yarışmacılar, Şişli Belediyesi Kültür Müdürlüğü ve Profilo AVM tarafından 29 Ekim Cuma Günü saat 15:00-16:00 saatleri arasında açıklanacak. Dereceye giren öğrencilerin Boyner tarafından çeşitli hediyelerle ödüllendirileceği yarışmada ayrıca hazırlanan eserler Profilo AVM’de bir hafta boyunca sergilenecek.

Öğrenciler ve Veliler eserleri 27 Ekim 2010tarihine kadar Profilo Alışveriş Merkezi danışma standına teslim edebilecekler.

Bu Yazı Hakkındaki Yorumlarınız

Yorum Yapın

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR