ÇOCUK EĞİTİMİ

Çocuğunuzun Oyunculuk Yeteneği Varsa Bu Fırsatı Kaçırmayın

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 21.12.2011 - Güncelleme : 14.07.2022
Çocuğunuzun Oyunculuk Yeteneği Olduğunu Düşünüyorsanız Bu Fırsatı Kaçırmayın

İstanbul Drama Sanat Akademisi geleceğin oyuncu adaylarını Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezleri'nde seçecek.

İstanbul Drama Sanat Akademisi, geleceğin yıldızları olmaya aday yetenekli çocukları arıyor. Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde 6- 7 ve 8 Ocak 2012 ve Marmara Forum’da 13,14 ve 15 Ocak 2012 tarihlerinde düzenlenecek.

Çocuk Reklam Dizi ve Sinema Oyunculuğu Seçmeleri’nde eğitime katılma hakkı kazanacak. 5-17 yaş arası sınırlı sayıdaki çocuk, reklam, dizi ve sinema sektörüne fiziksel ve psikolojik açıdan hazırlanacak.

Sekiz yıldır adından üstün başarıları ile söz ettiren NETBİL EĞİTİM DANIŞMANLIK çatısı altında kurulmuş, Türkiye'de konusunda uzman akademisyenler, eğitmenler, ulusal ve uluslararası başarılara imza atmış sanatçılarla eğitim veren İstanbul Drama Sanat Akademisi, oyunculuk yeteneğine sahip çocuklara ulaşmak amacıyla Çocuk Reklam Dizi Sinema Oyunculuğu seçmeleri gerçekleştirmektedir.

Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi Bayrampaşa ve Marmara Forum’da gerçekleştirilecek seçmelerin jüri üyeliğini, İstanbul Drama Sanat Akademisi Genel Sanat Yönetmeni Ayla ALGAN’ın yanı sıra Akademi Direktörü Ebru Kavak, drama/tiyatro bölümü eğitmenlerinden Fulya Aksular, Alper Yakıcı, Erman BOSTAN ve Most Production Cast Direktörü Burak Akan yapıyor.

Duyuruları takiben başvuran adaylara seçmelerin yapılacağı günlerde uygun saatlere randevu veriliyor. Sonuçlar ise seçmeleri takibeden 10 gün içinde telefonla bildiriliyor. Seçmelerden 15 gün sonra başlayan bedelli eğitimler her hafta Cumartesi ve Pazar günleri 3 saat olmak üzere toplam 12 hafta devam ediyor. Sınıflar, 5-6 / 7-9 / 10-12/ 13-15 yaş grupları göre oluşturuyor.

Bu eğitimin sonunda derslerde başarı gösteren ve devamsızlık yapmayan çocuk/genç sertifika almaya hak kazanıyor. Eğitim kalitesi, geniş içeriği ve eğitimci kadrosuyla sektörün en önde gelen yapım şirketleri ve cast ajansları tarafından kabul gören İstanbul Drama Sanat Akademisi, oyuncu seçmelerinde ilk başvurulan adres oluyor.

Gerçek Yetenekli Çocukların Bulunması Amaçlanıyor

Çocuk Reklam Dizi Sinema Oyunculuğu seçmelerinde çocuk yıldız Naz Aker “Çocuk oyuncu olmak” başlığı altında bir forum yapacak. Ayrıca Ayla Algan’ın çeşitli projelerde yer almış ünlü öğrencileri ve yine öğrencilerinden “Var mısın Yok musun” adlı yarışma ile gönüllerde taht kuran Mevlüt Acaroğlu da sektörel deneyimlerini paylaşmak üzere seçmelerde bulunacak.

Ünlüler Ayla Algan tarafından eğitildi

Ayla Algan bugüne kadar geçtiğimiz yılın hit dizisi Aşk-ı Memnu’nun başarılı oyuncusu Hazal Kaya, “Adını Feriha Koydum”’un başarılı ismi Çağatay Ulusoy, Şarkı Söylemek Lazım ve Elveda Rumeli’yle çıkış yapan Hande Subaşı, yine Elveda Rumeli’den tanınan 2005 Dünyanın En Yakışıklı Erkeği Tolga Sayışman, Çemberim’de Gül Oya dizisinden Melisa Sözen ve Kartal Balaban, Kampusistan’dan Kaan Urgancıoğlu, Kız Babası dizisinden Selçuk Yöntemin kızlarından birini oynayan 2006 Best Model Of The World Birincisi Tuğçe Güder ile Naz Elmas gibi onlarca ünlü ve başarılı isimi yetiştirdi.

Detaylı Bilgi İçin:

İstanbul Drama Sanat Akademisi
0530 385 3610
0212 662 02 36-40

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR