ÇOCUK EĞİTİMİ

Çocuklar Yaz Okullarında Eğlenerek Spor Yapıyor

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 10.07.2012 - Güncelleme : 14.07.2022
Çocuklar Yaz Okullarında Eğlenerek Spor Yapıyor

İstanbul’un en gözde otelleri arasında bulunan Best Western Şile Gardens Hotel, yaz sezonunun açıldığı şu zamanlarda yetişkinlerin yanında çocukları da ayrıcalıklarından yararlanmaya davet ediyor.


Şehrin yoğun temposundan uzaklaşıp, sakin bir yer arayanlar için gidilebilecek en ideal mekânlardan birisi olan ve İstanbul’a 45 dakika uzaklıkta bulunan Best Western Şile Gardens Hotel, gelenekselleştirdiği ‘‘Yaz Okulu’’ uygulamalarını bu yaz da hayata geçiriyor.

Profesyonel eğitmenler, 6-14 yaş grubu tüm çocukların fiziksel gelişimlerine olumlu yön veren ve çocukların içerisindeki spor yatkınlığını dışarıya vurmaya yardımcı olan yaz okullarını tavsiye ediyor.

BW Şile Gardens’ta profesyonel eğitimciler gözetiminde yüzme, tenis ve basketbol branşlarında çocuklar eğlenerek spor dallarını öğreniyorlar. İster tam gün veya yarım gün, ister 1 gün, 1 hafta, 2 hafta gibi süre seçeneklerini BW Şile Gardens, ailelere bırakıyor.

Uzun yaz tatili boyunca sıcaklarda evlerinde televizyon ya da bilgisayar karşısında pasif aktiviteler ile geçirmek yerine, yaz spor okullarında çeşitli faaliyetler ve spor dallarını öğrenen çocukların çok daha sağlıklı büyüdüğü bir gerçek. Aynı zamanda grup aktiviteleri sayesinde takım ruhu, sosyalleşme ve paylaşma gibi yönlerini de geliştiren çocuklar, okula ve hayata da daha iyi adapte oluyorlar.

Günlük Programı Şöyle:

10.30 – 11.30 Tenis
12.00 – 13.00 Yüzme
13.00 – 14.00 Öğle Yemeği
14.00 - 15.00 Etkinlik
15.00 – 16.00 Basketbol

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR