ÇOCUK EĞİTİMİ

Disney Live! Mickey'nin Müzik Festivali'ni Kaçırmayın

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 02.07.2012 - Güncelleme : 14.07.2022
Disney Live Mickeynin Müzik Festivalini Kaçırmayın

İstanbul Çocuk Tiyatrosu, Trump Towers Mall içinde hayata geçirdiği yeni tiyatrosunda, “Disney Live! Mickey'nin Müzik Festivali” ile perdelerini açıyor…

Enerjik Dans Şarkılarıyla Siz de Coşacaksınız

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran gösteride Mickey Mouse ve dostları, ışıltılı kostümler, hareketli ve yüksek enerjili şarkılarla dans ettirerek eğlendiriyor.

Koreografisi Madonna’nın koreografı tarafından yapılan Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali’nde, Beyonce, C+C Music Factory, Baha Men gibi yabancı sanatçıların yanısıra; dünyada ilk defa Türkiye’den çok sevilen bir parça da gösteriye dahil oldu!

Disney Live Mickeynin Müzik Festivalini Kaçırmayın

Mickey, Minnie, Donald ile Goofy, Ariel, Sebastian ile Ursula, Yasmin, Aladdin'le Cin, Woody, Buzz ve Jessie’nin de aralarında bulunduğu 25 yıldızdan fazla Disney yıldızının yer aldığı “Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali” sahne arkasındaki telaşı gösteren son derece eğlenceli bir video ile başlıyor. Arka plandaki curcuna sahneye taşarken, Mickey, Minnie, Donald ve Goofy sahneye çıkıyor.

Disney Live Mickeynin Müzik Festivalini Kaçırmayın

Hayal Dünyası Adeta Gerçeğe Dönüşüyor

Seyirciler çok geçmeden Alaaddin, Yasemin ve Cin’le hip-hop ritimleri, baş döndüren akrobasi hareketleri, uçan halılar ve sihirli değişimlerle dolu bir dünyaya ortak oluyor. Gösteri boyunca denizin altında Ariel ve Sebastian ile buluşup reggae ritmine kapılan Woodie, Buzz ve Jessie’den rodeo tarzı boogie yapmayı öğreniyor.

Disney Live Mickeynin Müzik Festivalini Kaçırmayın

Bu Festival Kaçmaz!

Popüler parçalar ve en sevilen Disney filmlerinden (Aladdin, Küçük Deniz Kızı, Disney/Pixar Oyuncak Hikayesi) bölümler ile doyasıya dans, müzik ve eğlence yaşatacak Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali, Trump Towers Mall'da...

Trump Towers Mall'de Gösterilen Müzikalin Programı Şöyle:

6 Temmuz 2012, Saat: 16:00 ve Saat: 19:00
7 Temmuz 2012, Saat: 13:00 ve Saat: 19:00
8 Temmuz 2012, Saat: 13:00 ve Saat: 19:00
11 Temmuz 2012
14 Temmuz 2012
15 Temmuz 2012
18 Temmuz 2012
21 Temmuz 2012
22 Temmuz 2012

Biletlerini gişelerden veya biletix'ten temin edebilirsiniz.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR