ÇOCUK EĞİTİMİ

Ebeveyn Rehber Kitabı "Yemiycem İşte"

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 23.07.2012 - Güncelleme : 15.07.2022

Ebeveyn Rehber Kitabı "Yemiycem İşte"

Ebeveyn Rehber Kitabı Yemiycem İşte

Çocuk yetiştirmek harika bir deneyimdir, ama bazen kendimizi çaresiz hissedip strese kapıldığımız ve yemek zamanlarının bir savaş alanına döndüğü anlar yaşayabiliriz. Dr. Rana Conway, her anne babanın çocuklarıyla birlikte keyifle yemek yiyebileceğine inanıyor ve pratik önerilerle yemek zamanları yaşanan stresi adım adım yok etmenin yollarını gösteriyor.

Çocuğunuza Yemek Konusunda Nasıl Yardımcı Olacağınızın Yöntemleri Anlatılıyor

Bu kitapla; yemek yenilen zamanlarda aileniz için nasıl pozitif bir ortam hazırlayabileceğinizi, çocuklarınızın gelişimleri sırasında onlardan neler beklemeniz gerektiğini, çocuklarınızın hangi besinleri alması gerektiğini ve sağlıklı beslenmelerini nasıl sağlayabileceğinizi, yeme bozukluklarıyla ilgili problemleri nasıl çözebileceğinizi, eğer çocuğunuzun aşırı yeme problemi varsa veya kilosuyla ilgili kaygılanıp diyet yapmaya çalışıyorsa ona nasıl yardımcı olabileceğinizi öğreneceksiniz.


Dr. Rana, besinlerle ilgili bilgileri çocuğunuza eğlenceli bir şekilde öğretmeniz ve sağlıklı seçimlerin nasıl yapılacağıyla ilgilenmelerini sağlayabilmeniz için değişik faaliyetler de öneriyor.

Kitabın Adı. Yemiycem işte

Yazar: Dr. Rana Conway

Yayıncı: Boyut Yayıncılık
İçerik: Ebeveyn Rehber Kitabı
Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR