ÇOCUK EĞİTİMİ

Gazillion Bubble Show Haftasonu Yeniden Sahneleniyor

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 08.02.2013 - Güncelleme : 14.07.2022
Gazillion Bubble Show Haftasonu Yeniden Sahneleniyor

Yoğun ilgi nedeniyle bir kez daha İstanbul'da sahnelenen Gazillion Bubble Show, 8 Şubat Cuma ve 9 - 10 Şubat Cumartesi ve Pazar günleri Trump Towers Mall'da izlenebilecek.

Sabun Köpüklerinin Bilinmeyen Büyüleyici Dünyası

Gösterinin İstanbul'daki son ayağında, sihirli baloncuklar bir kez daha ses, ışık ve lazer gösterileri eşliğinde izleyicilere sunulacak. Gösteriyi hayata geçiren Yang ailesinden Melody Yang, hafta sonu gerçekleşecek gösteride yeteneklerini sergileyecek.w

Gösteri Her Ülkede Büyük İlgiyle Karşılanıyor

Bubble Show'un yaratıcısı Fan Yang, son 20 yılda sabun köpüklerinin bilinmeyen büyüleyici dünyasını araştırdı ve bilimi sanat ile birleştirdi. Sabun köpüğü ustası olarak ortaya çıkan ve Almanya'da uluslararası beğeni kazanarak, "Yılın Sanatçısı" seçilen Fan Yang, 16 kez Dünya Rekoru sahibi olarak Guinness Rekorlar Kitabı’nda yer aldı. Fan Yang, en son 4 tona yakın bir fili dev bir köpüğün içine alarak kendi alanındaki rekorunu yeniledi.

ABD başta olmak üzere gittiği her ülkede ilgiyle karşınlanan Bubble Show, sabun köpüklerinin büyüleyici dünyasını sanatla birleştirerek seyircilere sunuyor.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR