ÇOCUK EĞİTİMİ

"Hamurdan Hayaller" Yarışmasını Kaçırmayın!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 31.01.2013 - Güncelleme : 14.07.2022
Hamurdan Hayaller Yarışmasını Kaçırmayın

Oyun hamurları üreten Play-Doh'un bu yıl dokuzuncusunu düzenlediği Hamurdan Hayaller Yarışması, 4-7 yaş arası çocukların oyun hamuruyla yaptıkları yaratıcı şekilleri bekliyor.

Son Başvuru 17 Mart

Play-Doh’nun rengarenk oyun hamurları ve birbirinden eğlenceli setleriyle hayal güçlerini ifade eden çocukların heyecanla beklediği yarışmaya katılımlar 17 Mart 2013 tarihine kadar devam edecek.

Yarışmanın jüri üyeleri arasında, moda tasarımcısı Arzu Kaprol, ressam Bedri Baykam, tasarımcı Derin Sarıyer, ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı ve Mimar Sinan Üniversitesi Heykel Bölüm Başkanı Vedat Somay yer alıyor.

Yarışmaya başvurmak isteyen çocukların, Play-Doh oyun hamurlarıyla yaptıkları şekillerin fotoğrafını çekip yarışma sitesine yüklemeleri ya da info@hasbro.com.tr’ye e-mail olarak göndermeleri gerekiyor.

Çocuklar ayrıca şubat ve mart aylarında İzmir, Ankara ve İstanbul’daki alışveriş merkezlerinde gerçekleşecek eğlenceli Play-Doh etkinliklerine katılarak da yarışmaya başvuruda bulunabilecekler.

Etkinlikler 9-10 Şubat günlerinde İstanbul Carrefour İçerenköy ve İstanbul Metrocity’de, 16-17 Şubat tarihlerinde İstanbul Buyaka ve İzmir Ege Park Mavişehir’de, 23-24 Şubat’ta İstanbul Beylikdüzü Migros AVM ve İzmir Optimum Outlet’te, 2-3 Mart tarihlerinde İstanbul İstinye Park ve Ankara ANKAmall’da ve son olarak 9-10 Mart tarihlerinde İstanbul Capitol ve Ankara Cepa’da yapılacak.

Yarışmadaki En Yaratıcı Çocuk iPad MiniSahibi Olacak

Kazananların 29 Mart 2013’te açıklanacağı Hamurdan Hayaller Yarışması’nda her yaş kategorisinde birinci olanları "Boylarınca Oyuncak Ödülü", 2.ve 3.leri ise Play-Doh’dan sürpriz hediyeler bekliyor. .

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR