ÇOCUK EĞİTİMİ

İstanbul Modern Sanat Atölyeleri Marmara Forum’da

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 02.07.2012 - Güncelleme : 14.07.2022
İstanbul Modern Sanat Atölyeleri Marmara Forumda

Marmara Forum ve İstanbul Modern Sanat Müzesi işbirliğiyle düzenlenen, çocuklara yönelik sanat atölyeleri Marmara Forum’da tüm hızıyla devam ediyor.

Eğitimici Atölyeler Minikleri Eğlendiriyor

7-12 yaş grubundaki çocuklar için Mayıs’ta başlayan ve Kasım ayına kadar devam edecek olan eğitici atölyeler, her salı ve perşembe saat 13.00 ile 15.00 arasındaki iki saatlik programlarla minikleri eğlendirmeye devam ediyor.

Çocukların Fiziksel ve Zihinsel Beceriler

Çocuk ziyaretçilerine eğlenceli sanat etkinlikleri aracılığıyla yeni deneyimler sunmayı amaçlayan Marmara Forum, giriş katında düzenlediği birbirinden keyifli sanatsal aktivitelerle çocukların fiziksel ve zihinsel becerilerinin gelişimlerine katkı sağlıyor.

Mayıs ayında başlayıp Kasım ayına kadar devam edecek ve İstanbul Modern Sanat Müzesi tarafından farklı içerikte gerçekleştirilecek sanat projelerine katılan çocuklara sertifika da verilecek.

Çocuklara Eğlenceli ve Bilgilendirici Dakikalar Sunuyor

Marmara Forum, Yüzümdeki Öyküler, Kostüm Tasarım, Mikro Olaylar ve Nesnenin Beş Hali atölyeleriyle çocuklara eğlenceli ve bilgilendirici dakikalar sunuyor. Üstelik bu keyifli ve öğretici etkinlik, 50 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm Marmara Forum ziyaretçilerine 1 hafta ücretsiz…

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR