ÇOCUK EĞİTİMİ

PAM'ın Ramazan Ayı Programında Yok Yok!

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 20.07.2012 - Güncelleme : 14.07.2022
PAMın Ramazan Ayı Programında Yok Yok

Profilo AVM, Ramazan ayını bu yıl da coşkuyla karşılıyor. Özlenen Ramazan atmosferini, geleneksel gösterilerle sunan PAM, ziyaretçilerine 11 ayın sultanına yakışır bir keyif vadediyor. Yetişkinler kadar çocuklar için de özel etkinliklerin yer aldığı Profilo AVM Ramazan Programı’nda yok yok…

Karagöz Hacivat’tan Ortaoyunu’na Geleneksel Ramazan Eğlenceleri

20 Temmuz’da başlayacak ve 18 Ağustos’a kadar sürecek etkinliklerde; Karagöz Hacivat, Fasıl, Jonglör, Ortaoyunu, Müzikal Kukla, Aşuk Maşuk, Semazen, Müzikal İpli Kukla, Osmanlı Kostümleriyle Fotoğraf Çekimi ve Mehteran gösterileri PAM misafirleri ile buluşacak.

Etkinliklerde Hem Çocuklar Hem de Yetişkinler Eğlenecek

Etkinlikler kapsamında; Karagöz Hacivat Gösterisi 20–22 Temmuz ve 10-12 Ağustos tarihlerinde; Ortaoyunu ise 27-28 Temmuz ve 4-18 Ağustos’da sizlerle olacak. Ramazanın tadı fasıl da 21-28 Temmuz ile 4-11-18 Ağustos’da Profilo Alışveriş Merkezi’nde.

Profilo AVM’nin ziyaretçilerine hazırladığı Ramazan programı bunlarla da bitmiyor. 22 Temmuz ve 12 Ağustos’ta Jonglör, 29 Temmuz ve 5 Ağustos’ta Aşuk Maşuk, 3 Ağustos’ta semazen ve 18 Ağustos’ta Mehteran gösterisi Profilo AVM’de.

Geleneksel Kostümlerle Fotoğraf Çekimi

Çocuklar için 29 Temmuz’da Müzikal Kukla ve 5 Ağustos’ta Müzikal İpli Kukla ile doruğa ulaşacak eğlence, 18 Ağustos’da gün boyu gerçekleştirilecek Osmanlı kostümleri ile Fotoğraf Çekimi ile unutulmaz bir anıya dönüşecek.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR