ÇOCUK EĞİTİMİ

Pepee Yoğun İstek Üzerine Yeniden Miniklerle

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 02.07.2012 - Güncelleme : 14.07.2022
Pepee Yoğun İstek Üzerine Yeniden Miniklerle

4 yıldır TRT Çocuk ekranında çocuklarla buluşan ve söylediği şarkılar ile tüm Türkiye'nin kalbinde taht kuran, milli çizgi film kahramanımız Pepee, 8 Temmuz’da bir kez daha Turkcell Kuruçeşme Arena’da sahneye çıkıyor.

Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları tarafından tasarlanıp, hazırlanan, 4 yaşındaki Pepee, ana hedef kitlesi olan 3-6 yaş grubunu aşıp 2 sene içinde 7 den 77'e herkesin sevgili haline geldi. TRT Çocuk ekranında günde 5 kuşak halinde, her gün izleyicisi ile buluşan sevimli karakter, bölümlerde söylediği şarkılarla hem çocuklar hem de yetişkinler arasında fenomen oldu.

Söylediği şarkılar Youtube gibi sitelerde 20 milyona yaklaşan toplam izlenme sayısına ulaştı. Youtube'un 2012 yılında en çok izlenen videoları arasında ilk iki sırayı Pepee'nin “İki ekmek aldım” ve “Pepee Pepee Yaralandı” adlı şarkıları aldı.

Şu ana kadar toplam 38 şarkısı olan Pepee'nin albümü yakın zamanda sevenleri ile buluşacak. İlk albümünün ikinci konserini 8 Temmuz’da Turkcell Kuruçeşme Arena'da verecek olan Pepee, birbirinden eğlenceli şarkılar ve sürpriz interaktif oyunları ile izleyicisine çok keyifli bir Pazar günü yaşatacak.

8 Temmuz’da Neler Olacak?

Saat 15:30 tüm Pepeecilere kapılarını açacak olan etkinlik alanında, konsere kadar çocukların iyi vakit geçirebilmeleri için pek çok sürpriz etkinlik yer alacak. Saat 18.30'deki büyük konsere kadar Pepeeciler Pepee'nin dünyasında eğlenecek, sürpriz etkinliklerle güzel bir Pazar geçirecekler. Pepee treni, Pepee zıplama şatosu, Pepee hoppala alanı, Pepee’nin dünyası, Pepee yüz boyama, Pepee boyama sanatı etkinliklerinin tamamı ücretsiz olacak.

Kapı açılış 15:30
Konser saati 18 :30

Pepee Çocuk Şenliği

08 Temmuz 2012 18:30
Turkcell Kuruçeşme Arena, İstanbul

1. Kategori - Tam: 33.50 TL Çocuk İndirimli: 23.50 TL
Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR