ÇOCUK EĞİTİMİ

Pera Eğitim Atölye Sergisi 17 Eylül'e Kadar Ziyarete Açık

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 12.09.2017 - Güncelleme : 14.07.2022

Pera Eğitim Atölye Sergisi 17 Eylüle Kadar Ziyarete Açık

Pera Eğitim tarafından Çiftdüşün: Çiftgörü ve José Sancho sergilerinden esinle hazırlanan atölyelerdeki üretimleri bir araya getiren “Yaz Yaz Yaz” sergisi, 17 Eylül’e kadar ziyaretçilerini bekliyor. 4 - 17 yaş arasındaki çocuk ve gençlerin renkli dünyasını yansıtan sergi, doğa ve kitap temalarına odaklanıyor.

"Yaz Yaz Yaz” İçin Son Günler 17 Eylül’e kadar !

Pera Eğitim’in “Yaz Yaz Yaz” adlı sergisi, 4-6 yaş grubuna yönelik hazırlanan atölyelerde üretilen, “sihirli plastik” ve kağıt tabaklarla gerçekleştirilen üç boyutlu hayvan ve akvaryum tasarımlarını, pastel boya, mürekkep ve parmak boya kullanarak renklendirilen desen çalışmalarını içeriyor.

Pera Eğitim Atölye Sergisi 17 Eylüle Kadar Ziyarete Açık

7 - 12 yaş grubuna özel düzenlenen atölyelerin üretimleri ise, tele şekil verilerek oluşturulan balık formlarından, gazoz kapaklarıyla tasarlanan rüzgar çanlarından, farklı malzemelerden oluşturulan saat, kartvizit, çizgi roman ve kitap kapağı tasarımlarından oluşuyor.

Yaz atölyeleri kapsamında sanatçı Hera Büyüktaşçıyan’ın 13 - 17 yaş grubuna özel gerçekleştirdiği atölyelerde hazırlanan, harflerin kağıtlara basılması ile oluşturulan büyük metin de serginin öne çıkan işleri arasında yer alıyor.

Pera Eğitim Atölyesi’nde düzenlenen sergi 17 Eylül’e kadar ücretsiz ziyaret edilebilir.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR