ÇOCUK EĞİTİMİ

Ramazan'da Disney Live! Mickey'nin Müzik Festivali'ni Kaçırmayın

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 24.07.2012 - Güncelleme : 14.07.2022
Disney Live Mickeynin Müzik Festivalini Kaçırmayın

İstanbul Çocuk Tiyatrosu, Trump Towers Mall içinde hayata geçirdiği yeni tiyatrosunda, Ramazan'da da “Disney Live! Mickey'nin Müzik Festivali” ile perdelerini açıyor…

5 Ağustos'a Kadar İndirimli

Towers’da devam edecek olan “Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali”nden ailelere eğlenceli bir Ramazan hediyesi veriliyor.

Dünyada ve Türkiye’de büyük ilgi gören “Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali”nden ailelere Ramazan hediyesi… Ramazan ayı boyunca Trump Towers Mall’da sergilenecek gösteri için Biletix ve Trump Towers Tiyatro gişesinden, 5 Ağustos tarihine kadar alınan biletler %50 indirimli…

Çocukları için her şeyin en iyisini isteyen ebeveynlerin tercihi olarak gösterilen “Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali” Ramazan ayında da eğlenceden fazlasını sunuyor.

Olumlu mesajlarıyla yardımlaşma, paylaşma duygularını aktarırken, içeriğindeki farklı unsurlar sayesinde çocukların psiko-sosyal gelişimine de yardımcı olan keyifli gösteri, Ramazan ayında sevenlerine unutulmaz anlar yaşatacak.

Mickey Mouse ve arkadaşları, bu müzikal gösteride “Küçük Deniz Kızı”, “Aladdin” ve Disney/Pixar’dan “Oyuncak Hikâyesi”nin yıldızlarıyla beraber renkli bir eğlence sunuyor. Gösteri ayrıca dünyada bir ilke imza atıyor ve ünlü sanatçı Kenan Doğulu’nun sevilen şarkısı “Çakkıdı”yla çocukları dans ettiriyor.

*Kampanya salon kapasitesiyle sınırlıdır.

Disney Live Mickeynin Müzik Festivalini Kaçırmayın

Mickey, Minnie, Donald ile Goofy, Ariel, Sebastian ile Ursula, Yasmin, Aladdin'le Cin, Woody, Buzz ve Jessie’nin de aralarında bulunduğu 25 yıldızdan fazla Disney yıldızının yer aldığı “Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali” sahne arkasındaki telaşı gösteren son derece eğlenceli bir video ile başlıyor. Arka plandaki curcuna sahneye taşarken, Mickey, Minnie, Donald ve Goofy sahneye çıkıyor.

Disney Live Mickeynin Müzik Festivalini Kaçırmayın

Hayal Dünyası Adeta Gerçeğe Dönüşüyor

Seyirciler çok geçmeden Alaaddin, Yasemin ve Cin’le hip-hop ritimleri, baş döndüren akrobasi hareketleri, uçan halılar ve sihirli değişimlerle dolu bir dünyaya ortak oluyor. Gösteri boyunca denizin altında Ariel ve Sebastian ile buluşup reggae ritmine kapılan Woodie, Buzz ve Jessie’den rodeo tarzı boogie yapmayı öğreniyor.

Disney Live Mickeynin Müzik Festivalini Kaçırmayın

Bu Festival Kaçmaz!

Popüler parçalar ve en sevilen Disney filmlerinden (Aladdin, Küçük Deniz Kızı, Disney/Pixar Oyuncak Hikayesi) bölümler ile doyasıya dans, müzik ve eğlence yaşatacak Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali, Trump Towers Mall'da...

Biletlerini gişelerden veya biletix'ten temin edebilirsiniz.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR