ÇOCUK EĞİTİMİ

Ücretsiz, Her Hafta Sonu "Yaşasın Büyüyorum" Oyunu

Hepimiz Aileyiz Kurumsal Icon hepimizaileyiz.com.tr
Yayın : 26.01.2013 - Güncelleme : 14.07.2022
Ücretsiz Her Hafta Sonu Yaşasın Büyüyorum Oyunu

Pınar Çocuk Tiyatrosu, Yaşasın Büyüyorum oyunuyla yarıyıl tatilinde de sahnede. Bir çocuğun doğumdan ergenliğe kadarki renkli dünyasını gözler önüne seren "Yaşasın Büyüyorum" oyunu, her Cumartesi ve Pazar 11.30’da Profilo Alışveriş Merkezi'nde öğrencileri bekliyor.

Pofi ile Gofi'nin Maceraları Çocukları Eğlendiriyor

4 yaş üstü çocuklara yönelik Yaşasın Büyüyorum'da, oyunun ana kahraman Can'ın doğumdan ergenliğine dek büyüme macerasını izleyicilerle paylaşılıyor.

Ona bu çok özel ve keyifli yolculukta, oyun boyunca sahnede anlatıcı görevini de üstlenen, iyi şansı ve hayatın olumlu yanlarını temsil eden Pofi ile kötü şansı ve olumsuzlukları yansıtan Gofi eşlik ediyor.

Bir çocuğun doğumu ve hayatla tanışması, anaokulu macerası, okulu, öğretmenleri, arkadaşları, büyüme halleri ve gelecek hayalleri Can’da hayat buluyor. Hayallerinin peşinden giden Can’ın bu eğlenceli ve serüvenlerle dolu yolculuğunu izleyen çocuklar, Can’ın dünyasının ve kendi hayatlarının birçok ortak noktası olduğunu görüyor.

Özden İnal'ın yazdığı, Veysel Sami Berikan'ın yönettiği oyunda Betül Efe, Ömer Fırat Köker, Çiğdem Aygün, Işık Yönt, Cansın Bezircilioğlu, S. Cem Şener rol alıyor. Oyunun kareografisi Rusudan Savanlli, müzikleri Gürhan Yüksel, dekoru Şakir Demirpehlivan ve kostümleri Onur Özcan'a ait.

Çocuğunuz Tatil Döneminde Kaliteli Vakit Geçirsin

Çocukların bedensel gelişimine olduğu kadar zihinsel gelişimine de destek olmak için 25 yıl önce perdelerini açan Pınar Çocuk Tiyatrosu, yarıyıl tatilinde çocuğuyla kaliteli zaman geçirmek için kültürel faaliyetlere ağırlık veren aileleri bekliyor. Tiyatro, bugün kadar sahnelediği oyunlarla Türkiye çapında üç milyon çocuğa ulaştı.

31 Mart 2103 tarihine kadar devam edece oyunla ilgili 0212 216 43 69 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Konular :
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR